HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Özel İtalyanca kursu

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

 

Yeni bir dil öğrenmenin kişisel gelişimin yanı sıra birçok yararı da vardır. Her şeyden önce pek çok ülkeye ziyaretinizi kolaylaştırır ki bu da meslek ya da akademik kariyerinize büyük katkı sağlayacaktır. Diğer husus ise, insanlarla iletişime geçmenizi kolaylaştırmasıdır. Böylece yurt içi ya da yurt dışında çok daha verimli bir iş süreci elde edebilirsiniz. Elbette ticaret yapmak ya da bir firmanın yurt dışı bölümünde çalışmak için de İtalyanca ya da diğer yabancı diller gereklidir. Bu durumda özel İtalyanca kursu, yeni bir dil öğrenmeniz için en iyi ilk adımlardan biri olacaktır.

 

 

İtalyanca konuşmanın faydaları

 

Dünyanın birçok bölgesinde birinci ve ikinci dil olarak tercih edilen İtalyanca, özellikle yurt içi ve yurt dışı bağlantılı iş sektörlerinde vazgeçilmez bir diyalog aracıdır. İtalyanca bilmek, iş alanınızda hızla ilerlemenizi sağlamanın yanı sıra size diğer yabancı diller için de zemin hazırlayacaktır. Eğer İngilizce biliyorsanız İtalyancayı, İtalyanca biliyorsanız İngilizce ve diğer dilleri çok daha hızlı ve köklü bir şekilde öğrenebilirsiniz. Yurt içinde ya da yurt dışında iş veya seyahatlerinizde karşılaştığınız İtalyanlarla İngilizce konuşma şansınız yüksek olsa da, sadece ana dilini konuşan bir İtalyan ile iş birlikteliğinizi sürdürmeniz pek kolay olmayacaktır. Özel İtalyanca kursu, bir yandan bu keyifli dili öğrenmenizi sağlarken diğer yandan mesleki dile yoğunlaşmanıza da yardımcı olur. İş toplantıları, teklifler, E-posta yazışmaları, telefon görüşmeleri ve benzerleri için özel İtalyanca kursu öğretmeniniz ile birebir çalışma imkanı bulabilir, böylece kelime ve gramer bilginizi geliştirirken mesleğiniz için de gerekli donanımları elde etmiş olursunuz.

 

Unutmayın ki, tek bir yabancı dil bilmek diğerlerini öğrenmek için de büyük fayda sağlamaktadır. Özel İtalyanca kursu, ana dili İtalyanca olan eğitmenleriyle bu olanağı çok daha kolay elde etmenizi sağlayacaktır. Öğrenci-öğretmen diyaloguna öncelik tanıyan özel İtalyanca kursu, ilk dersten son derse kadar İtalyanca konuşulan bir eğitim biçimidir. Bu da, öğrencinin İtalyanca konuşma ve anlama pratiğine büyük bir katkı sağlayacaktır. Eğitimin ilk birkaç haftasından sonra İtalyancanızı kullanarak iletişime geçmeye başlayabilirsiniz. Başlangıç seviyesinin ardından kelime bilginiz artıkça çok daha detaylı cümleler kuracak ve İtalyanca konuşanları anlayabileceksiniz.

 

İtalyanca pratiğinizi artırın

 

Yeni bir dil öğrenmenin en pratik yolu bu dili olabildiğince konuşmaya çalışmaktır. Özel İtalyanca kursu, İtalyancanızı kullanmanız için hazırlanmış bir programdır. Dersleriniz süresince aralıksız olarak İtalyanca konuşabilir, öğretmeninizin seçtiği On-line materyalleri kullanarak gramer bilginizi artırabilirsiniz. Kısa hikayeler, film ya da diziler, ilgi duyduğunuz belgeseller ya da yemek programları dahi İtalyancanızın gelişmesi için size katkı sağlayacaktır. Tüm bunları İtalyanca öğretmeninizin desteği ile rahatça yapabilirsiniz.

 

Özel İtalyanca kursu için eğitim danışmanlarımızı arayabilir ve sizin için özel olarak hazırlanacak eğitim programları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

 

Scroll to Top