KET/PET Kursu

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

KET/PET, Cambridge Üniversitesi tarafından düzenlenen yeterlilik sınavıdır.

Eğitim açısından büyük önem taşıyan KET/PET sınavlarında başarılı olan her öğrenci, dünya çapında tüm okullarda İngilizce seviyesini uluslararası kriterler çerçevesinde onaylatmış olur.

SDM Language School olarak, KET/PET hazırlık sürecinde öğrencilerimize Temel İngilizce eğitim programıyla eş zamanlı biçimde sınava özel içerikler sunmaktayız. Derslerde kelimeler, cümle yapısı, tensler ve konuşma örneklerine bol bol yer verilmektedir.

Sınava hazırlık sürecinde, İngilizce sözlü uyarıları anlama, iletişim kurma, kendini tanıtma, sorulara cevap verebilme ve diyalog kurma yetenekleri kazandırılmaya çalışılmaktadır.

Kurumumuzda sınava hazırlık sürecinde “Konuşma Odaklı” eğitim ile paralel olarak ihtiyaca uygun gramer çalışmaları yapılır. Birebir olarak gerçekleştirilen derslerde öğrencilere, sınavla ilgili tecrübeleri bulunan öğretmenler eşlik etmektedir. Konu anlatımlarının yanı sıra sınav için hazırlanan kaynakları da paylaşarak ek çalışmaların yapılması sağlanmaktadır.

Sınavın temel amaçlarından biri de İngilizce öğrenmek isteyenlere yol gösterici konumunda olmasıdır. KET/PET sınavlarına hazırlanırken yabancı dil seviyenizin hangi aşamada olduğunu görme fırsatı elde ederken, temel İngilizce bilginizi de geliştirmiş olursunuz.

SDM olarak sunduğumuz ders içeriklerinin temel yapısı şöyledir:

  • Temel İngilizce konuşma çalışmaları
  • Gramer eğitimi
  • Kelimeler ve cümle yapılarının incelenmesi
  • Yazı ile kendini ifade etme
  • İşitsel çalışmalar
  • Görsel eğitimler
  • Testler ve dersi destekleyici ödevler

İngilizce seviyenizi ücretsiz ölçmek İçin  Tıklayınız.

Scroll to Top
HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI