HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. SDM Dil Kursu olarak yıllardır birebir eğitim ile öğrencilerimize diledikleri dili öğretiyoruz. Birebir ya da sizin belirlediğiniz bir diğer arkadaşınız ile ikiye bir eğitim almanız mümkün. Sadece mümkün değil aynı zamanda çok da hesaplı çünkü SDM’de yanınızda gelen ikinci kişi ücret ödemek zorunda kalmaz!

Bir dersin süresi 45 dakikadır. Ders içerikleri ve süresi, her dakikasından en iyi şekilde yararlanmanız için planlanır. İsterseniz, günde iki ders alabilirsiniz. Verimli bir yabancı dil eğitiminin sırrı, daha fazla ders değil, daha fazla konuşma pratiği yapılan derslere katılmaktır.

Methodic, “İletişimsel Dil Öğretimi” anlamına gelir. Bu metod ile, konuşurken yeni dil bilgisi kurallarını ve kelimeleri çok daha hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bizim eğitim felsefemiz; sınıfta “Speak-Konuşun” ve “Listen-Dinleyin”, evde “Read-Okuyun” ve “Write-Yazın” öğrenme biçimi üzerine kuruludur.

Dil kursunda belirli bir aşamayı geçtikten sonra seviye testine katılabilir ve sertifika alabilirsiniz. Kursta geride bıraktığınız her level en iyi şekilde düzenlenip, planlanmıştır. Böylece, derslerde neler öğrendiğinizi ve ilerlemenizi rahatça takip edebilirsiniz.

Her ne kadar eğitmenlerimiz son derece profesyonel ve alanında uzman kişiler olsalar da kimi zaman enerjinizin uyuşmadığını hissetmeniz kadar doğalı olamaz. Böyle bir durumda öğrencilerimizi diledikleri eğitmenimize yönlendirebilmekteyiz. 

Tabi ki hayır! SDM ile birebir eğitimin iyi yanı da bu. Esnek eğitim saatlerimiz sayesinde siz dil eğitimine değil dil eğitiminiz size uyum sağlayacak. Ne de olsa birebir eğitimlerde standart bir saat ve gün olmak zorunda değil.

Bizlere durumunuzu bildirerek eğitim programınızı derhal dondurabilir, döndüğünüzde kaldığınız yerden hiçbir problem yaşamadan devam edebilirsiniz.

Okulumuzun sizin için sunduğu belirli telafi haklarından faydalanabilirsiniz.

Kayıttan sonra 1 ile 3 gün içinde başlama garantisi verilir.

Aklınıza Takılan Başka Sorular mı Var?
Scroll to Top