HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İş İngilizcesi

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

Business English, dilimizdeki karşılığıyla İş İngilizcesi eğitim programı günümüzde herkesin, her sektörün ihtiyaç duyduğu bir eğitim haline gelmiştir. İş İngilizcesi Eğitim programları Temel Yabancı Dil eğitimlerinden farklı olarak iş ortamında karşılaşabileceğiniz durumlar, yazışma ve telefon konuşmaları, alanınızla ilgili araştırma yapabilme, sunum becerileri, toplantı ve konferans becelerileri gibi konu başlıklarını kapsar. Bu doğrultuda öğreneceğiniz yeni bir dil değil, hedef dilde iş durumları ile ilgili bağlamların yabancı dil eğitim programınıza dahil edilmesidir.

Hedef yabancı dilde temel iletişim becerileriniz yeterli ise SDM Dil kursu olarak programınıza Business English programını dahil edip, iş alanınızı geliştirme, kariyer hedeflerinizi büyütme ve mevcut işinizde daha kapsamlı bir başarı elde etmeniz için sizlere destek olmaya hazırız.

Medical English ve Law, sizlere hizmet verebileceğimiz diğer özel alanlardır. Bu alanlarda  İş İngilizcesi programının yanı sıra alanınızla ilgili çeşitli çalışmalar da gerçekleştirilmektedir.

 

İş İngilizcesi Programları Hakkında Bilgi Almak İçin Aşağıdaki Formu Doldurabilirsiniz.
Scroll to Top