HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Portekizce Kursu

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe
Günümüzde birçok kişi Portekizce kursu almaktadır. Portekizce kursu sayesinde kişiler öğrendiği dillere bir yenisini katabilmektedir. Portekizce kursu sayesinde belirli bölgelerde daha etkin bir rol üstlenilebilir. Bu konuda eğitim veren birçok kurs bulunmaktadır. Kurslarda yer alan geniş eğitmen kadrosu sayesinde birçok kişi Portekizce kursunu alabilmektedir. Portekizli eğitmenler sayesinde öğrenciler daha güzel bir şekilde dil eğitimini alabilmektedir. Öğrenciler aksanlarda ve kültür konusunda bilgi sahibi olabilmektedir. Dil eğitimi için kursları seçen öğrenciler istediği kursu alabilmektedir. Portekizce kursuyla birlikte öğrencilere birçok malzeme verilebilmektedir. Kitaplar, gazeteler ve birçok film arşivinden yararlanmak dil kurslarında mümkündür. Portekizce kursu ders programları iki grupta olmak üzere öğrencilere sunulur. Brezilya Portekizcesi ve Portekiz Portekizcesi gibi dillerde ayrı eğitimler verilebilmektedir.

Portekizce Özel Ders

Portekizce kurslarında özel ders almak isteyen öğrenciler bu noktada kurslarla iletişime geçerek özel ders alabilir. Portekizce kurslarında birçok öğrenciyle birlikte alınan derslerde verimli olamayacağınızı düşünebilirsiniz. Bu konuda özel ders almak sizin için daha iyi bir seçenek olabilir. Bu seçeneği değerlendirmek için Portekizce kursunu alabilirsiniz. Portekizce kurslarında birebir eğitimler verilebilir. Bu şekilde öğrenciler daha odaklanmış bir şekilde dil öğrenebilir. Herhangi bir dikkat dağınıklığı olmadan öğrenciler direk olarak dile odaklanabilir. Bu şekilde düzenli olarak Portekizce kursu alınırsa öğrenciler belirli bir süre sonunda dli iyi bir şekilde öğrenebilir.

Temel Portekizce Dersleri

Portekizce kursunda gruplar yer alır. Temel, orta ve ileri seviye olmak üzere gruplarda öğrenciler eğitim görür. Bu eğitimlerde temel seviye olarak öğrencilere Portekizce kursu verilir. Temel seviye tamamen öğrenmeye yeni başlayanlar içindir. Yeni başlayanlar için oluşturulan ders müfredatıyla birlikte öğrencilere dil konusunda eğitimler verilmektedir. Yeni başlayanlar için giriş bilgiler verilir ve eğitimlere başlanır. Bu konuda ilk olarak okuma, anlama ve konuşma gibi konularda Portekizce dersleri verilir. Temel seviye Portekizce dersini almak istiyorsanız çeşitli kurslar üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Temel seviye derslerde ilk olarak öğrencilere anlama ve dinleme konusunda eğitimler verilir. Tanıdık olan sözcükler hakkında bilgiler verilebilir. A1 seviyesinde olan kişiler Portekizceyi net olarak ve yavaş konuşan kişileri anlayabilir. Ayrıca A1 seviyesinde olan bir kişi duyuruları ve afişleri okuyabilir. Çok basit olan cümleleri okuyarak anlayabilir. A1 seviyesinde olan kişiler karşısındakiyle yavaş bir şekilde basit cümlelerle konuşabilir.

Orta Seviye Portekizce Dersleri

Portekizce kursuna gelen kişiler temel kurstan sonra geçeceği diğer grup orta seviyedir. Orta seviyede olan derslerle birlikte öğrenciler tam olarak bir seviye atlamış sayılır. Portekizce dilini basit bir şekilde konuşabilen ve kavrayan kişiler bu gruba geçebilir. Temel seviyede olan tüm bilgilere sahip ve dil kullanımını ilerletmek isteyen kişiler için gerekli bir programdır. Dil konusunda gelişme göstermek isteyen kişiler bu programı tercih edebilir. Orta seviyede yer alan öğrenciler günlük olarak konuşulan kelimeleri bilerek anlayabilir. Portekizce öğrencilerin yavaş yavaş bildiği bir dil haline gelir. Orta seviye Portekizce dersleriyle birlikte öğrenciler artık konuşulanları net bir şekilde anlayabilir. Karşısındakiyle basit cümleler kurarak anlaşabilir. Orta seviye Portekizce derslerini tamamlayan kişiler özellikle okuma, yazma ve konuşma konusunda kendisini iyi bir şekilde geliştirmiş hale gelir. Öğrenciler kendi ilgi alanına göre konularda metinler yazabilecek hale gelebilir. Öğrenciler kendi kompozisyonunu ve raporunu rahatlıkla yazabilecek hale gelir. Bu kursla birlikte deneyimler hakkında mektuplar yazılabilir. Öğrencilerin kendisini net bir şekilde geliştirmek için ileri seviye Portekizce kursuna geçmesi tavsiye edilir.

İleri Seviye Portekizce Kursu

Portekizce konusunda kendisini iyice geliştirmek isteyen kişiler bu eğitim programına katılabilir. Portekizce konusunda ilerleme sağlamış ve bilgilenmiş kişiler tam anlamıyla İleri seviye kurslarına hazır sayılabilir. İleri seviye Portekizce dersleri sayesinde öğrenciler artık alacağı en son kursu almış olur. Portekizce kurslarında en son olarak verilen eğitim programıdır. Bu eğitim programıyla birlikte öğrenciler artık kendisini tam anlamıyla Portekizce ifade edebilir. Bu kursun sonunda öğrenciler artık konuşurken herhangi bir zorluk çekmez. Öğrenciler artık uygun üsluplarla birlikte akıcı metinler yazabilir. Okuyucunun önemli noktaları alabileceği karmaşık olan mektupları yazabilir. Kişiler artık raporlar, makaleler ve birçok metni rahatlıkla yazabilir. İleri seviye Portekizce kurslarında öğrenciler tam anlamıyla anadil seviyesine gelecek kadar bir kurs eğitimi almış olur. Her konuda konuşabilecek ve mantıklı bir şekilde cümleler kurabilecek hale gelinir. Açık bir şekilde konuşabilir veya karşısındaki kişiye dair karşı görüşler sunabilir. Öğrenciler artık hiç zorlanmadan karşısındakiyle konuşabilir. Karşısındaki kişiyle sohbet açabilir ve saatlerce sohbet edebilecek hale gelebilir. Her türlü konuşmaların içerisine girebilir ve gerekirse karşısındaki kişiyle tartışabilir. Konuşma esnasında kişilere deyimler kullanabilir.  Kişiler bir sorunla karşılaştığı zaman ustalıkla kendisini ifade ederek işlemlerini gerçekleştirebilir. Herhangi bir şirketin müşteri temsilcisine bağlanarak hizmet alabilir. Size Portekizce kursu alarak belirli bir süre sonunda ileri seviyeye kadar gelebilirsiniz. Bunun için istikrarlı bir şekilde ilerlemek yeterlidir.

Portekizce seviyenizi ücretsiz ölçmek İçin Tıklayınız.

Portekizce Kursu Eğitim Takvimi Portekizce kursu takviminizi, eğitim danışmanlarımızla birlikte iş ya da okul programınıza göre belirleyebilirsiniz. Detaylar için 0212 233 09 99 Pbx  
Scroll to Top