HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Neden Birebir İngilizce Kursu Almalıyız?

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

Yeni bir yabancı dili öğrenmek için sahip olduğumuz sebepler her geçen gün artıyor. Peki yeni bir anadili birebir özel ders alarak mı öğrenmek, yoksa grup derslerini mi tercih etmek daha avantajlı?

Bir çok öğrenci daha interaktif olabileceğini düşünerek İngilizce ya da yabancı dil kurslarına başlarken birebir özel ders yerine İngilizce sınıf dersi almanın daha eğlenceli ve yararlı olabileceğini düşünüyor.  Ancak matematiksel olarak hesaplandığında durum tam tersini gösteriyor. Birebir özel dersler, interaktiflik açısından kişinin ders sırasında sürekli konuşması gerektiği için grup derslerinden daha interaktif geçiyor. Bu sebeple öğrenciler birebir İngilizce kurslarından çok daha memnun ayrılıyorlar.

Verimlilik kişi sayısı arttıkça düşüyor. Sınıfta yabancı dil ya da İngilizce kursu alan öğrenci sayısı arttıkça öğretmenlerin hitap ettikleri, kişi başına düşen yabancı dil konuşma pratiği süresi kısalıyor. 10 kişilik bir İngilizce kursunda, 45 dakika olan, 1 ders saati için öğretmen, zamanının büyük kısmını İngilizce grameri anlatmakla geçiriyor. Öğrencilere ders anlatımı sırasında İngilizce dilinin gramatik kuralları veriliyor. Ancak bu gramatik kurallar, konuşma pratiği ile desteklenmezse, İngilizce ya da yabancı dil konuşmanın bir refleks olduğunu düşünürsek, kişilerin istenen yabancı dili konuşabilme refleksini geliştirmeye vakitleri olmuyor. Burada en önemli nokta öğrencinin bol bol konuşma pratiği yapması.

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki İngilizce kursları için bilinen en etkili ve hızlı yabancı dil öğrenme yöntemi birebir özel ders almak. Birebir özel ders ile İngilizce kursu almaktaki en önemli sebep, kişinin zamanını ve parasını verdiği İngilizce kursunda öğrenmek istediği yabancı dile % 100 maruz kalmasını sağlamak. SDM dil okulunda birebir özel İngilizce kursu alırken sizleri,  özel ders sistemi için dizayn edilen kapsül sınıflara yerleştiriyoruz. Talep ettiğiniz dil İngilizce kursu, İspanyolca kursu, İtalyanca Kursu, Almanca Kursu ve tüm diğer yabancı diller olabilir. Tüm Dillerde sizler için esnek ders saatleri ve yabancı öğretmenler ile özellikle konuşma pratiği yapabilmeniz adına istenen dile bire bir maruz bırakıyoruz. Sınıfta İngilizce özel dersinizin ilk dakikasından itibaren sadece size soru soruluyor ve siz buna yanıt vermek durumundasınız. Bu da kaçınılmaz bir konuşma pratiği ve bu sayede bire bir özel ders ile hızlandırılmış İngilizce kursu sürecinizden %100 verim almanızı sağlıyoruz.

kurumsal dil egitimi

İngilizce özel dersler ile hızlandırılmış özel ders şeklinde kurslar almak, yabancı dili konuşma pratiği ağırlıklı bir programla, nitelikli öğretmenlerden hedefe yönelik isteğe bağlı yoğunlaştırılmış birebir İngilizce kursu programları programları ile çalışmak oldukça faydalı ve hızlı sonuç alabileceğiniz yöntemler arasındadır.

SDM Dil Okulu, 30 yıllık tecrübesine dayanarak; hangi yabancı dili ne şekilde öğrenilmesi gerektiğine, birebir özel ders içerisinde ne kadar konuşma pratiği yapılması gerektiği, hangi yaş grubuna ne tür bir birebir eğitim sunulacağına, birebir eğitim sisteminin yabancı dil öğrenme sürecindeki en önemli ve doğru sistem olduğuna olan hakimiyeti; tüm öğretmenleri ve tüm kadrosu ile İngilizce kursu ve tüm yabancı dil süreçleriniz boyunca her zaman yanınızdadır.

Bizi youtube ve instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz!

Youtube – https://www.youtube.com/@sdmdilokulu

Instagram – https://www.instagram.com/sdmdilokulu/

www.sdm.com.tr

Scroll to Top