HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Neden ”Birebir İspanyolca Eğitimi” Almalıyız?

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

Günümüzde pek çok ülkede konuşulan ve kendisini ticaret, eğitim, iş, sağlık, seyahat gibi alanlarda sıklıkla gösteren İspanyolcanın önemi çok büyük. Son dönemlerde popüler dizi ve film sektöründe de ön sıralarda yer almasıyla şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki İspanyolca bizlere artık en az İngilizce kadar lazım.  Bizleri çok farklı konumlara taşıyacak bu dilin en iyi ve kesin öğrenme yöntemi ise birebir eğitim sisteminden geçiyor. Peki neden İspanyolca’yı birebir eğitim modülünde almalıyız?

Tamamen Kişiye Özel İspanyolca Eğitimi
Öğrenme şekli kişiden kişiye değişiklik gösteren bir durumdur. Kimimiz görsel anlatımla, kimimiz sesli anlatımla kimimiz ise pratiksel öğrenmede daha başarılı oluruz. Birebir eğitimi sisteminde İspanyolca öğrenmek demek, İspanyolcayı bildiğiniz ve anladığınız yöntemle öğrenmek demektir. Size hitap etmeyen bir öğrenme yöntemiyle İspanyolca öğrenmeye çalışmak, sizler için ne yazık ki sadece vakit kaybı olacaktır.

Birebir İspanyolca Eğitimi ile Grup Eğitimi Arasındaki Fark
Gelin bu maddeyi şöyle hayal edelim,
10 kişilik kalabalık bir sınıfta İspanyolca eğitimi alıyorsunuz. Sınıfta sizin haricinizde 9 kişi daha olduğu için eğitmen size özel değil, ortalamaya hitap edecek yani kendi öğretme stilini kullanacaktır. 45 dakikalık bir ders süresinde size düşen konuşma süresi 4 dakikayı geçmeyecektir. Yani 45 dakikalık dersin sadece 4 dakikasında İspanyolca ile etkileşim kurabileceksiniz. Bunların yanı sıra grup eğitimlerinde ders programı öğrenciler tarafından değil, kurumlar tarafından belirlenir. Yani kısacası, size hitap etmeyen bir İspanyolca eğitimine sadece 4 dakika maruz kalabilmek için,kurumun ayarladığı ve belki de hiç müsait olmayacağınız bir günü ve saati ayırmanız gerekecek.
Gelelim birebir eğitime,
Dil haricinde başka bir uyaranla karşılaşmayacağınız kapsül bir sınıfta İspanyolca eğitimi aldığınızı hayal edin. Sınıfta sadece öğretmeniniz ve siz varsınız. Öğretmeniniz, daha ilk derste sizde keşfettiği öğrenme stiliyle sizlere birebir İspanyolca eğitimi veriyor. 45 dakikalık ders süresinin tamamında konuşma hakkınız var. Dilediğiniz gibi konuşabilirsiniz, vaktiniz bol ve size özel. Ders programınız sizin müsait olduğunuz gün ve saatlere göre ayarlanmış durumda. Dilerseniz haftaiçi, haftasonu, dilerseniz sabah, akşam. Böylelikle günlük koşuşturmanızın arasına sıkıştırmak zorunda kalmayacağınız, sizin için en iyi öğrenme günü ve saatini bizzat yine sizlerin belirleyeceği kişiselleştirilmiş bir ders programı.

Birebir İspanyolca eğitimi ve grup eğitimi arasında bunlar ve daha fazla fark varken, sizce de tercih etmemiz gereken sistem birebir İspanyolca eğitimi değil midir?
Hedefiniz İspanyolca’yı ezberlemek yerine, İspanyolca ‘’öğrenmek’’ olmalıdır. Bizlere senelerdir dayatılmış ve hep en doğrusu buymuş gibi lanse edilen kalıplamış müfredat ve anlatma biçimlerini artık geride bırakmalıyız. Dil bilmenin ne kadar önemli olduğu yadsınamaz bir gerçek. Özellikle günümüzde İngilizce’den hemen sonra en çok aranan diller listesinde, sırasını uzun zamandır hep en üstlerde koruyan İspanyolca için bu önemin değeri daha artmaktadır. Şimdi, sizlere hitap etmeyen anlatma yöntemlerinden, güncellikten uzak kaynaklardan ve kalabalık sınıflardan uzaklaşıp; kendi öğrenme yönteminizle, güncel kaynak ve birebir eğitim sistemiyle İspanyolca öğrenmenin tam sırası!

SDM Dil Okulu’nda sizlere; birebir eğitim sistemiyle  bizzat yabancı hocalarımız tarafından İspanyolca öğretiyoruz. Profesyonel öğretmen kadromuz ve uzman ekibimizle, tamamen size özel birebir eğitim sistemi, size özel müfredat ve ders programı ile sizler de artık en kısa sürede İspanyolca konuşmak istemez miydiniz?

Cevabınız ‘’evet’’ ise, bizlerle iletişime geçin, eğitim uzmanlarımız sorularınızı yanıtlasın!
Birebir İspanyolca eğitimi hakkında daha fazla bilgi için: https://sdm.com.tr/ispanyolca-kursu/

Ayrıntılı bilgi için; https://sdm.com.tr/
Instagram – @sdmdilokulu
Youtube – @sdmdilokulu

Scroll to Top