HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI
ispanyolca-kursu

SDM Dil Okulu ile İspanyolca Öğrenmenin Tam Sırası!

İspanyolca Öğrenmek
SDM ile Artık Çok Kolay!

SDM Dil Okulu’nda kolay İspanyolca kursu, deneyimli eğitmenlerimiz tarafından sunulan özelleştirilmiş derslerle mümkün ve ulaşılabilir hale geliyor. Her seviyedeki öğrenciye uygun İspanyolca dersleri sunarak, dil öğrenme sürecinizi kolaylaştırıyoruz. İspanyolca konuşma hayalinizi başarı ile gerçekleştirmek artık hiç de zor değil! Akademik, mesleki ya da turistik amaçlı… SDM İstanbul Dil kursu, dil öğrenmedeki tüm amaçlarınızı gerçekleştirirken yanınızda!

En Başarılı & Prestijli İspanyolca Eğitmenleri İle Öğrenin

İspanyolca gibi yaygın olarak kullanılan bir dili öğrenmek, globalleşen dünyada insanlara sonu gelmeyen faydalar sağlıyor. Gerek akademik gerekse mesleki amaçlarla öğrenmek istiyor olabileceğiniz İspanyolca, SDM Dil Okulu ile öğrenilmesi kolay ve verimli bir hale geliyor. SDM Dil Okulu, İspanyolca, İngilizce ve Fransızca gibi birçok dilde eğitim veren, önde gelen bir dil okuludur. Okulumuzda yer alan dil eğitmenleri, İspanyolca öğrenmek isteyen öğrencilerin dil becerilerini geliştirmek için en etkili ve modern yöntemleri kullanmaktadır.

SDM, öğrencilerine birçok farklı İspanyolca kursu seçeneği sunmaktadır. Bu kurslar, başlangıç seviyesinden ileri seviyelere kadar her seviyede öğrenciye uygun şekilde tasarlanmıştır. Öğrenciler, seviyelerine uygun bir kurs seçerek İspanyolca dilini hızlı ve etkili bir şekilde öğrenebilirler. Okulumuzda verilen İspanyolca dersleri, dil becerilerini geliştirmeye yönelik pratik aktiviteler, konuşma, okuma, yazma ve dinleme alıştırmaları içermektedir. Bu derslerde ayrıca, İspanyolca dilbilgisi ve kelime dağarcığı da öğretilir.

Her Eğitim Seviyesi İçin Buradayız

arapça-kursu

İlköğretim Öğrencileri İçin İspanyolca Kursu

lise-ingilizce-kursu

Lise Öğrencileri İçin İspanyolca Kursu

üniversite-ingilizce-kursu

Üniversite Öğrencileri İçin İspanyolca Kursu

Yaşınız ya da eğitim durumunuz ne olursa olsun, SDM sizlere dilediğiniz dili en kolay ve verimli bir biçimde öğretmek için burada. 1994’ten beri İstanbul’da binlerce öğrencimiz, özelleştirilmiş İspanyolca derslerimizin yardımıyla hayallerini gerçekleştirdi ve İspanyolcayı öğrendi. Öyleyse siz de, hayallerini gerçekleştirenler arasına katılın!

Genel İspanyolca Kursu

İspanyolca seviyenizi keşfettikten sonra en iyi şekilde planlanmış eğitiminiz ile yeni hayatınıza başlayın.

A1 İspanyolca Öğrenin

Giriş seviyesi olarak da bilinen A1 eğitimi ile İspanyolcayı en baştan, temellerinden öğrenin.

Akıcı İspanyolca Konuşma Eğitimi

Pratiklerle ve birebir ya da grup sohbetleri ile İspanyolcanızı geliştirin ve akıcı bir biçimde konuşun.

İstanbul'un Her Yerinden Kolay Ulaşım

SDM Dil Okulu, merkezi konumu sayesinde İstanbul’da bulunan öğrencilerin kolayca ulaşabileceği bir şubedir. Avcılar, Küçükçekmece, Kadıköy, Ataşehir, Bakırköy, İkitelli ve daha birçok semtte bulunan öğrencilerimiz, toplu taşıma ile eğitim merkezimize kolayca ulaşabilirler. Ulaşım ve adres hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ya da iletişim sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Şirketler İçin Kurumsal İspanyolca Kursu

Şirketler için kurumsal İspanyolca kursu, iş dünyasında İspanyolca konuşabilen çalışanların sayısı arttıkça daha da önem kazanıyor. İşletmeler, İspanyolca konuşan ülkelerle iş yaparken, İspanyolca konuşabilen çalışanlara ihtiyaç duyuyorlar. Bu nedenle, İspanyolca dilini öğrenmek, çalışanların işyerinde daha etkili olmalarını ve işletmenin uluslararası pazarda rekabet avantajı elde etmesini sağlıyor.

SDM Dil Okulu, şirketlere özel kurumsal İspanyolca kursları sunarak, iş dünyasının ihtiyaçlarına uygun eğitimler veriyor. Kurumsal İspanyolca kursları, işletmelerin özel ihtiyaçlarına göre özelleştirilir ve işletmelerin hedeflerine yönelik olarak tasarlanır. Bu şekilde, işletmelerin çalışanları, işletme hedeflerine daha uygun bir şekilde İspanyolca öğrenebilirler.

kurumsal dil egitimi
SDM ile Dilediğiniz Dili En Kolay ve Verimli Şekilde Öğrenin

İspanyolca Kursu İstanbul

Yeni bir dili nasıl keşfedebilir ya da diğer bir deyişle İspanyolcayı nasıl daha iyi öğrenebilirsiniz? Hepimiz ilköğretim çağından bu yana başta tek bir dile maruz kalıyoruz. Çoğu zaman bu dil üzerinden eğitim almaya başlıyoruz. Ancak bu eğitimlerin tamamlanması ve öğrenmenin istenilen şekilde gerçekleşmesi bazen mümkün olmuyor. Bu da dili öğrenmek için harcadığınızın zamanın yanı sıra motivasyonunuzun da düşmesine neden oluyor.

İspanyolca her okulun verdiği bir dil olmaması nedeniyle İspanyolca dilini öğrenmek isteyenlerin İspanyolca kursu araması ve oraya kayıt yaptırarak öğrenmesi gerekiyor. Özellikle İstanbul’da yaşıyorsanız ve İspanyolca kursu istanbul diye arama yaptığında karşınıza sdm dil kursu çıkacaktır.

SDM dil okulları istanbul ispanyolca kusu arayanların en yetkin ve doğru adresi olarak ön plana çıkıyor olması ve öğrencileri tarafından verilen onayla öğrencilerinin gönüllerinde taht kurduğunu söyleyebiliriz.

En çok aktif olan İstanbul Mecidiyeköy’de bulunan yerimizi ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz veya yukarıdaki form veya telefonlardan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ben aranmak istemiyorum diyorsanızda whatsapp hattımızdan istanbul ispanyolca kursu için bilgi almak istiyorum diyerek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İspanyolca Kursu Fiyatları 2024

Yeni bir dili en kısa sürede öğrenmek, bu dile ayıracağınız zamanı nasıl daha iyi kullanacağınızla doğru orantılıdır. Yüzyılımızın gereklerinden biri olan yabancı dili öğrenmenin pek çok pratik yolu vardır. Ancak en iyi öğrenme yöntemlerini bulmak ya da keşfetmek tamamen sizin elinizdedir. Şüphesiz bu uzun bir süreçtir ve size düşen görev bu süreci en iyi şekilde tamamlamak için çok çalışmaktır. 2024 en iyi İspanyolca kursu fiyatları, yeni bir dili öğrenme aşamasında size uygun çalışma programı ve içeriğiyle farklı bir kültürle buluşmanıza köprü olacaktır.

İspanyolca kursu fiyatları SDM dil kursları sayesinde daha uygun fiyatlı geliyor. 2 kişi gelin bir kişi ödeyin kampanyamızdan faydalanarak arkadaşınızla beraber alacağınız ispanyolca kursu fiyatları için ödeyeceğini tutar düşerek daha uygun hale gelecek. İspanyolca kurs fiyatları 2024 yılına girmeden önce hızlıca bu kampanyadan faydalanarak 2024 yılı için olmama ihtimali ortadan kalkacak. İspanyolca kursu İstanbul fiyatları 2024 gelmeden hemen yukarıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin!

 

Scroll to Top