HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI
rusça kursu için görsel

Rusça Kursu ile Hayallerinizi Gerçekleştirmenin Tam Zamanı!

SDM Rusça Kursu İle Tanışın

1994 yılından bu yana binlerce öğrencinin dil öğrenme süreçlerini verimli ve eğlenceli bir şekilde geliştiren SDM Dil Okulu, günümüzde uygun fiyatlı kaliteli ve etkili eğitim anlayışıyla hizmet sunmaya devam etmektedir. Rusça kurslarından İngilizce kurslarına kadar birçok dil için özel olarak tasarlanmış eğitim programları ile İstanbul’un her köşesindeki öğrencilerin gözdesi haline gelmiştir. Öğrenciler, merkezi konumda bulunan okulun kolay ulaşılabilir adresi sayesinde dil öğrenme serüvenlerine hızlı ve sorunsuz bir şekilde başlayabilmektedirler. Kalitesiyle ön plana çıkan SDM Dil Okulu, profesyonel bir hizmet sunarak öğrencilere en iyi eğitimi sağlamaktadır.

Kendinizi Geliştirmenin En İyi & En Güçlü Yolu - İster Online İster Fiziksel Sınıflarda!

SDM Dil Okulu’nun özel olarak tasarlanmış Rusça kursları, dil öğrenme deneyiminizi zirveye taşıyacak. Profesyonel ve deneyimli eğitmenler eşliğinde, Rusça dilinin inceliklerini keşfedecek, kendinizi bu zengin kültürün içinde bulacaksınız.

SDM Rusça Kursu, öğrencilere etkili iletişim becerileri kazandırmanın yanı sıra, Rusça dilinde kendilerini rahatça ifade etmelerini sağlayacak bir platform sunmaktadır. Zengin materyaller, interaktif öğrenme araçları ve pratik egzersizlerle desteklenen kurslarımız, dil öğrenme sürecini eğlenceli ve verimli hale getirmektedir.

İsterseniz online isterseniz ise fiziksel sınıflardan alabileceğiniz Rusça derslerini, birebir ya da bire iki sınıflarda alarak öğrenme sürecinizi en iyi şekilde yöneteceğiz. SDM Dil Okulu’nun uzun yıllara dayanan deneyimi ve kaliteli eğitim anlayışı, öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarını sağlamaktadır. Siz de SDM Rusça Kursu’na katılarak, yeni bir dil öğrenme deneyimiyle kendinizi geliştirme fırsatını yakalayın. 

Her Seviyeden Öğrenci İçin Buradayız

arapça-kursu

İlköğretim Öğrencileri İçin Rusça Kursu

lise-ingilizce-kursu

Lise Öğrencileri İçin Rusça Kursu

üniversite-ingilizce-kursu

Üniversite Öğrencileri İçin Rusça Kursu

Rusçanın her seviyesi için ayrı olarak hazırlanmış programlarımız ile yaş grubunuz ya da Rusça seviyeniz fark etmeksizin Rusçayı kolay & verimli bir şekilde öğrenebileceksiniz. Birebir & ikiye bir dersler & online sınıflar, Rusça kursunu hayat temponuza en uygun şekilde ekleyebilmeni için özel olarak ayarlandı. Esnek kurs saatleri ve uzman eğitim kadrosu ile SDM İstanbul Rusça kursu sizleri bekliyor. 

Genel Rusça Kursu

Rusça seviyenizi öğrenin ve geliştirmek için çalışmalara başlayın!

A1 Rusça Kursu

Rusçayı sıfırdan öğrenmek, SDM Dil Okulu ile sandığınızdan çok daha kolay.

Akıcı Rusça Konuşma Eğitimi

Pratiklerle ve eğitmenlerinizin eşlik ettiği özel etkinliklerle Rusçayı ana diliniz gibi konuşun.

En İyi Rusça Kursu

İstanbul’un en iyi ve prestijli dil okulu olmaktan onur duyuyor, bu özelliğimizi korumak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Özel Dil Eğitimi

Özelleştirilmiş eğitim ile dilediğiniz dili kolay & verimli bir biçimde öğrenin.

Her Seviye İçin Tasarlandı

SDM Dil Okullarının diğer eğitimleri gibi Rusça eğitimi de, her seviyeden öğrenci için özelleştirilen bir yapıya sahip.

İstanbul'un Her Yerinden Kolay Ulaşım

SDM Dil Okulu, merkezi konumu sayesinde İstanbul’da bulunan öğrencilerin kolayca ulaşabileceği bir şubedir. Avcılar, Küçükçekmece, Kadıköy, Ataşehir, Bakırköy, İkitelli ve daha birçok semtte bulunan öğrencilerimiz, toplu taşıma ile eğitim merkezimize kolayca ulaşabilirler. Ulaşım ve adres hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ya da iletişim sayfamızı inceleyebilirsiniz.

SDM ile Dilediğiniz Dili En Kolay ve Verimli Şekilde Öğrenin

Rusça Kursu İstanbul

Rusça kurs ücretleri her özel ders gibi saat başına göre değişim göstermektedir. Yabancı dil konusunda oldukça önemli olan özel ders işinde uzmanlaşmak adına alınması gereken bir şeydir. Neden özel ders almalıyız çünkü özel dersin farkı öğrencinin kendisine uygun çalışma sisteminde ve zamanlarda dersleri öğrenmesidir. Eğitmenler bir konunun öğrenci tarafından iyice kavrandığına kanaat getirdikten sonra yeni konuların öğretimine geçerler. Özel derste öğrenciler istedikleri kadar temel veya karmaşık soruları sormakta özgürdürler.

Birebir Rusça kursu özel ders zamanlarını ders programını ve dersin işleniş metodunu kişiye göre düzenlenmesini sağlaması açısından çok etkili bir yöntemdir. Maddi açıdan insanları zorlayacağı düşünülse de iyi bir kurs yeri ile iletişime geçildikten sonra üstesinden gelemeyecek başa çıkamayacak sorun kalmayacaktır.

Rusça kurs fiyatları İstanbul içerisinde birçok yerde şubelerimiz bulunmaktadır. Yukarıda bulunan formu doldurarak veya telefon numarasından bize ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.  İstanbul Rusça kursu için doğru adrese ulaşmak için hemen bize ulaşın!

Rusça Kursu Fiyatları 2024

Rusça kursu fiyatları SDM dil kursları sayesinde daha uygun fiyatlı hale geldiğini önden söylemiş olalım. Nasıl derseniz 2 kişi gelin bir kişi ödeyin kampanyamızdan faydalanarak arkadaşınızla beraber alacağınız rusça kursu fiyatları için ödeyeceğini tutar düşmüş olacak. Rusça kurs fiyatları 2024 yılına girmeden önce hızlıca bu kampanyadan faydalanarak 2024 yılı için olmama ihtimalini kapatmış olacaksınız. Rusça kursu İstanbul fiyatları 2024 gelmeden hemen yukarıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin!

Scroll to Top