HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Özel İngilizce kursu

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

 

Herhangi bir konuda başarısız olduğumuzda genellikle kendimizi kötü hissederiz. Özellikle de eğitim alanında… İlköğretimden itibaren hayatımıza giren yoğun ders programları ve sınavlar, hayatta başarmamız gereken ilk engellerden biri olarak çıkar karşımıza… Ancak zoru başarmadan ve gerekli eğitimleri almadan meslek ya da akademik kariyerimizde ilerlememiz mümkün değildir. Bu eğitim yolculuğunda bize eşlik eden bir başka alan da yabacı dildir. Dünya dili İngilizce başta olmak üzere, eğitim hayatımız süresinde diğer dilleri öğrenmeye çalışırız. Günümüzde son derece önemli olan dil bilgisine ulaşmak, özel İngilizce kursu ile artık çok daha kolay… İngilizce dil bilginizi geliştirmek, çok daha akıcı konuşmak ve kariyerinizde öne çıkmak istiyorsanız özel İngilizce kursu sizin için en iyi adres olacaktır.

 

 

Başarıya ulaşmak için en iyi yol

 

Şurası bir gerçek ki,  İngilizce dil bilgisi bir kez öğrenip, bırakabileceğiniz bir alan değildir. Diğer bir deyişle, İngilizce öğrenme süreci uzun ve gayret isteyen bir eğitimdir. Bununla birlikte eğitim almaya başladığınız ilk andan itibaren aralıksız olarak öğrenmeye ve pratik yapmaya devam edersiniz. Özel İngilizce kursu, temel gramer için en iyi başlangıçlardan biridir. Böylece ilk adımın ardından, bilgilerinizi artırarak İngilizce eğitiminizi çok daha başarılı bir şekilde sürdürebilirsiniz. İngilizce öğrenmek için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmak, sizi rahatlatacak ve özel İngilizce kursu boyunca yeni bir dil öğrenmenin tadını çıkartacaksınız. İngilizce ya da diğerlerini öğrenmek size oldukça geniş bir ufuk açacak, yeni kültürleri ve insanları tanımanıza olanak sağlayacaktır.

 

 

İngilizceyi nasıl daha iyi öğrenebilirsiniz?

 

Eğer İngilizce öğrenmeye karar verdiyseniz, kendinize sormanız gereken en temel sorulardan biri de budur: “İngilizceyi nasıl daha iyi öğrenebilirim?” Bu sorunun en doğru cevabını verecek kişi, yine sizsiniz! Özel İngilizce kursu ile ilk adımı atmak, bu soruya vereceğiniz cevapları çoğaltacak ve size göre en doğru öğrenme biçimlerini anlamanızı sağlayacaktır.

 

Özel İngilizce kursu, ana dili İngilizce olan eğitmenlerle size özel hazırlanmış bir programdır ki bu da, dil bilginizin seviyesine göre uyarlanmış bir eğitim anlamına gelmektedir. Özel İngilizce kursu, birebir eğitim sistemi ile öğrenci-öğretmen arasındaki diyalogun direkt olarak kurulmasına yardımcı olur. İlk dersten son derse kadar İngilizceye maruz kalan öğrenci, bu aşamada gramer bilgisini genişlettiği gibi pek çok yeni kelime de öğrenecektir. İngilizce konuşmak için en temel bilgi geniş bir kelime dağarcığıdır. İngilizce özel ders, meslek ya da akademik alanınızda yoğunlaşarak İngilizce kelime bilginizi artırır. Böylece bir yandan konuşma ve dinleme pratiğinizi geliştirirken diğer yandan asıl ihtiyacınız olan kelimeleri de hızlıca öğrenebilirsiniz.

 

Özel İngilizce kursu için eğitim danışmanlarımızı arayabilir, okul ve iş programınıza uygun saatlere göre ayarlanabilir dersler hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Scroll to Top