Birebir Eğitim Dil Programları

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

Yabancı dil eğitiminin başarılı olmasını sağlayan onlarca etken vardır. Bununla birlikte bu cümleyi şöyle de kurabiliriz: İngilizce ve diğer yabancı dil eğitiminde başarıyı etkileyen onlarca olumsuz etken vardır! Aslında ikisi de aşağı yukarı aynı konudan söz ediyor: “İyi bir yabancı dil eğitimi”. İşte bu noktada sizinle Birebir İngilizce eğitimi hakkında konuşmak çok daha önem kazanıyor.

Birebir İngilizce eğitimi ne demektir?

Birebir İngilizce eğitimi her şeyden önce bir öğrenme biçimidir ki bu, kişinin İngilizceyi en iyi şekilde nasıl öğreneceği konusunda değerli bir önermeyi içermektedir. İngilizce eğitiminin başarıyla sonuçlanması birçok nedene bağlıdır. Bunların en başında öğrencinin İngilizce seviyesinin belirlenmesi ve eğitim programının bu seviyeyi kapsayacak şekilde düzenlenmesi gelmektedir. Hiç kimse birkaç ay içerisinde İngilizce öğrenemez tabii yabancı bir ülkede yaşamıyorsa! (Yurt dışı eğitimleri de belli bir süreyi kapsamaktadır.) Yeni bir dili öğrenmek için kendinize zaman tanımalısınız, hatta uzun bir zaman! İngilizceyi gramer kuralları ile öğrenmekle sokak dilini konuşarak öğrenmek arasında bazı belirgin farklar vardır. Her ikisi birbirini desteklese de meslek ve akademik kariyeriniz için asıl ihtiyacınız olan doğru gramer kurallarını öğreten birebir İngilizce eğitimidir. Bu durumda öğrenme biçiminize bir ek daha yapmanız gerekecek: “Neden İngilizce öğrenmek istiyorsunuz?”

İyi ve başarılı bir İngilizce eğitim dönemi geçirmek ve kursunuzun sonunda seviyenizi yükseltmiş olmak için hedef ve amaçlarınızı doğru belirlemeniz oldukça önemlidir. Bu aynı zamanda birebir İngilizce eğitimi programı için de size ve öğretmeninize yardımcı olacaktır. Birebir İngilizce eğitiminin en önemli avantajı yabancı dil öğretmeninizle amaç ve hedeflerinizin için rahatça konuşarak, eğitiminizi yönlendirme şansına sahip olmanızdır. Eğer amacınız bir turist rehberi olmaksa, alacağınız derslerin içeriği de buna göre belirlenecektir. Ya da akademik bir sınava hazırlanıyorsanız öğretmeniniz eğitim materyallerini bu duruma göre sunacak ve sizi en iyi şekilde hazırlayacaktır.

Birebir İngilizce eğitimi, çeşitli görsel ve işitsel malzemelerin kullanıldığı, öğrencinin sıkıcı bir ders ortamının dışına taşınarak, eğlenceli ve ilgi çekici bir eğitim sürecini kapsar. İngilizce gramer, her ne yaparsanız yapın pek de heyecan verici değildir. Ancak ilgi alanınıza giren konular, sinema ya da müzik gibi, daha kolay bir öğrenme süreci yaşamanızı sağlayacaktır. Bununla birlikte ana dili İngilizce olan bir öğretmenle süren dersler, uzun bir süre yabancı dile maruz kalmanıza yardımcı olacaktır.

Bugüne kadar meslek ve eğitim kariyeriniz için sizin uygun bir eğitim yöntemi bulamadınız mı? Birebir İngilizce eğitimi, yeni bir başlangıç için size iyi bir eğitim süreci sunacak, meslek ve akademik kariyerinizde hızla ilerlemenize yardımcı olacaktır.

İngilizce seviyenizi ücretsiz ölçmek İçin  Tıklayınız.

}
Scroll to Top
HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI