HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI
Fransızca kursu için görsel

SDM Fransızca Kursu ile Hayatınıza Yeni Bir Boyut Kazandırın!

Fransızca Kursu İle Geleceğinizi Şekillendirmenin Tam Sırası!

SDM Dil Okulu ile Fransızca öğrenmek her seviyedeki öğrenci için daha keyifli ve kolay hale geliyor. Alanında uzman öğretmenlerimiz, özelleştirilmiş Fransızca kursları ve yenilikçi öğretim yöntemlerimizle, gerçek hayatta kullanabileceğiniz pratik Fransızca becerilerini öğrenmenizi sağlıyoruz. SDM Dil Okulu’nun Fransızca öğrenme programı, size Fransızca dilinde kendinizi güvenle ifade etme konusunda yardımcı oluyor. Bugün SDM Dil Okulu’na katılarak, Fransızca öğrenmenin keyfini çıkarabilir ve Fransızca yolculuğunuzda bizimle birlikte ilerleyebilirsiniz.

İstanbul'un En Köklü Fransızca Dil Okulu İle Tanışın

Bugün, SDM Dil Okulu olarak, farklı yaş gruplarından öğrencilere özelleştirilmiş ve etkili Fransızca eğitimi sunmaktan gurur duyuyoruz. Öğrencilerimizin yaşları, seviyeleri ve öğrenme ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarladığımız Fransızca kurslarımız, her öğrencinin hedeflerine ulaşmasını sağlıyor. Uzun yıllara dayanan deneyimimiz, farklı yaş gruplarındaki öğrencilere nasıl yaklaşılması gerektiği konusunda derin bir bilgi birikimi edinmemizi sağladı.

SDM Dil Okulu’nda Fransızca öğrenen öğrenciler, dil öğrenme sürecinde hiç yalnız kalmazlar. Uzman öğretmenlerimiz, öğrencilerimize adım adım rehberlik eder ve Fransızca dilini başarılı bir şekilde geliştirmelerine yardımcı olurlar. Bugün bize katılarak Fransızca öğrenme yolculuğunuza adım atabilir ve dil konusunda daha fazla özgüven kazanabilirsiniz. SDM Dil Okulu ile gerçek hayatta kullanabileceğiniz pratik Fransızca becerilerini edinirken, öğrenme sürecinde keyifli bir deneyim yaşama fırsatı bulabilirsiniz.

Her Eğitim Seviyesi İçin Buradayız

arapça-kursu

İlköğretim Öğrencileri İçin Fransızca Kursu

lise-ingilizce-kursu

Lise Öğrencileri İçin Fransızca Kursu

üniversite-ingilizce-kursu

Üniversite Öğrencileri İçin Fransızca Kursu

İster ilköğretim öğrencisi olun, ister lise ya da üniversite öğrencisi, SDM Dil Okulu’nda sizin için uygun bir İngilizce kursu mutlaka mevcut. İlköğretim öğrencilerimiz için, İngilizce dil becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacak özel kurslar sunuyoruz. Lise öğrencilerimize, sınavlarda başarılı olmalarına ve yurt dışı üniversitelerde eğitim almalarına yardımcı olacak İngilizce kursları sunuyoruz. Üniversite öğrencilerimiz ise, iş hayatlarına hazırlanmalarına yardımcı olacak özel İngilizce kurslarına katılabilirler.

Genel Fransızca Kursu

Fransızca seviyenizi keşfettikten sonra en iyi şekilde planlanmış eğitiminiz ile yeni hayatınıza başlayın.

Kurumsal Fransızca Eğitimi

İşinizi globale mi taşımak istiyorsunuz? Dil bariyerini SDM ile kaldırın!

Akıcı Fransızca Konuşma Eğitimi

Fransızcanızı pratiklerle ve verimli eğitimlerle güçlendirerek akıcı bir şekilde konuşun. 

Her Seviyeden Öğrenci İçin Tasarlandı

Seviyeniz ne olursa olsun, özel olarak hazırlanmış programlarla en üst seviyeye çıkın!

Hayallerinizi Gerçekleştirmenin En Etkili Yolu

Etkili, verimli ve esnek eğitim anlayışımız ile hayallerinize giden yolu olaylaştırmak için buradayız.

Ana Diliniz Gibi Konuşun

Fransız öğretmenler ile birebir iletişim ile Fransızcayı ana diliniz gibi konuşmaya hazır olun!

İstanbul'un Her Yerinden Kolay Ulaşım

SDM Dil Okulu, merkezi konumu sayesinde İstanbul’da bulunan öğrencilerin kolayca ulaşabileceği bir şubedir. Avcılar, Küçükçekmece, Kadıköy, Ataşehir, Bakırköy, İkitelli ve daha birçok semtte bulunan öğrencilerimiz, toplu taşıma ile eğitim merkezimize kolayca ulaşabilirler. Ulaşım ve adres hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ya da iletişim sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Fransızca Kursu İstanbul

Fransa’nın ana dili olan Fransızca özellikle Paris şehrinin konu olan aşklarıyla birlikte çokça kendini söz ettiriyor. Her ne kadar zor bir dil olarak görünse de dizi platformlarıyla birlikte daha fazla görünür kılıyor kendilerini. Böylelikle Fransızca dili öğrenmek isteyen her yaşta kişi bulunuyor.

Sizde İstanbulda yaşıyorum ve Fransızca öğrenmek istiyorum diyorsanız aslında tamda doğru yeri okuyorsunuz diyebiliriz. Bu arada İstanbul’da değilseniz ve eğitimi almak istiyorsanız yine online Fransızca eğitimi konusunda yine bizden bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Fransızca kurs fiyatları öğrenmek için yukarıda bulunan formu doldurarak veya telefon numarasından bize ulaşarak bilgi edinebilirsiniz. Fransızca kursu için doğru adrese ulaşmak için hemen bize ulaşın!

Fransızca Kursu Fiyatları 2024

Franszca kursu fiyatları her yerde farklı olsa da SDM dil okulları sayesinde aslında fransızca kursunu daha uygun fiyatlı hale getirdik. 2 kişi fırsatına bir kişi ödeyin kampanyamızdan faydalanarak arkadaşınızla beraber alacağınız fransızca kursu fiyatları sizler için daha uygun gelecek. Franszca kurs fiyatları 2024 yılında farklılık gösterebilir bu yüzden ne kadar sürede bizimle çabuk iletişime geçerseniz o kadar uygun fiyatlı hizmet alabilirsiniz.
Scroll to Top