HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Kurumsal Eğitim Dil Programları

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

SDM Dil Kursu olarak kurumsal yabancı dil eğitimlerinize iki şekilde çözüm önerisi sunmaktayız.

Taleplerinize paralel olarak, okulumuz ve kurumunuz arasında yapılacak işbirliği anlaşması doğrultusunda, çalışanlarınıza özel programlar ve özel fiyatlar önermekteyiz. Aynı zamanda, kurumunuz tarafından belirlenecek bireyler ya da gruplarla, ister okulumuz bünyesinde, isterseniz sizin belirleyeceğiniz bir merkezde eğitim faaliyetlerini sürdürmekteyiz.

Eğitim programları, SDM Dil Kursu Eğitim Planlama Departmanı tarafından eğitim ihtiyaç ve öncelikleriniz değerlendirilerek kurumunuza özel  oluşturulmaktadır. Eğitim içeriği, katılımcıların hedef yabancı dildeki seviyeleri, firma faaliyet alanı ve eğitim yoğunluğu ile paralel olacak biçimde tarafımızdan düzenlenmektedir.

Kurumsal eğitimlerimizin sırasında ve sonrasında, öğrencilerimize yabancı dil eğitimlerine yurt dışında devam etme seçeneği sunmaktayız. Öğrencilerimiz karşılıklı işbirliği anlaşmamız bulunan, kaliteli eğitim kurumlarında eğitimlerine devam edebilirler.

KURUMSAL EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Kurumunuzun yabancı dil yeterlilik analizlerini ve yabancı dil eğitim programları için ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Çalışanlarınızın yabancı dil gereksinimlerini karşılayacak, kurumsal ihtiyaçlarınıza en etkin şekilde yanıt verecek eğitimler, uzmanlarımız tarafından hazırlanarak tarafınıza sunulmaktadır.

KURUMSAL SEVİYE TESPİT SINAVLARI
Personelinizin yabancı dil yeterliliklerini size özel hazırladığımız seviye tespit sınavlarıyla ölçmekteyiz. Seviye tespit sınavları beklentileriniz doğrultusunda çeşitli şekilde hazırlanır ve uygulanır. Değerlendirmeler ise kısa bir süre içerisinde eğitim uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilir ve detaylı bir yabancı dil yeterlilik raporuna dönüştürülür. Seviye tespit sınavlarımız CEF (Common European Framework) çerçevesinde değerlendirilmektedir.

Eğitimlerimiz birebir verilebildiği gibi istenildiği takdirde 2-5 kişilik gruplar halinde de yapılmaktadır.

İş yaşamı elbette ki yoğun bir çalışma temposunu beraberinde getiriyor. Kurumsal yabancı dil eğitimlerimiz kurs merkezimizde ya da öğretmenlerimizin sizin şirketinize gelmesi şeklinde yapılmaktadır. Ayrıca öğretmenlerimiz On-line eğitim sistemimizle Skype aracılığıyla canlı olarak eğitim verebilmektedir. Kurumsal dil eğitiminde, genel bilgilerin yanı sıra iş dünyasında ve özellikle sektörünüzde önem taşıyan konulara ağırlık verilir. Eğitim süresince, sektörünüze özgü terimler ve konuşma kalıpları öğretilerek personelinizin etkin iletişim kurması desteklenir.

Öğrenciler; etkili sunum oluşturma, E-posta yazışmaları, pazarlık görüşmeleri, toplantı çalışmaları ve telefon görüşmesi yapma gibi iş dünyasında öne çıkan konularda eğitim almaktadırlar. Kurumsal yabancı dil eğitimlerimiz sayesinde personeliniz, müşterilerle yazılı ve sözlü iletişim kurarak, şirketinizi en iyi şekilde temsil edecektir.

 

 

Kurumsal Dil Programları Hakkında Bilgi Almak İçin Aşağıdaki Formu Doldurabilirsiniz.
Scroll to Top