HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Çince Kursu

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

Çin bölgesel dilleri ya da lehçeleri, Çin’de yaşayan Hanlıların konuştuğu dillerin tümüne verilen isimdir. Çin-Tibet dil ailesine dâhil olan iki koldan birini oluşturmaktadır. Bunlar Sinitik diller olarak da adlandırılır. Dünyadaki 1 milyardan fazla kişinin anadili olarak konuştuğu Çince, tamamen ayrı bir dil olarak kabul edilebilecek kadar farklı diyalektlerden oluşmuştur. Çinliler, bu dilleri diyalekt teriminin karşılığı olarak kullandıkları fangyan terimi ile adlandırsa da genelde dilbilimciler tarafından konuşma dili olarak Çincenin bir dil değil bir dil ailesi olduğu kabul edilir. Bu aileye dahil 14 temel dilden en çok kullanıcısı olanlar; Mandarin, Kantonca, Min ve Hakka’dır.

Çince Kursu Eğitim Programı

Dünya nüfusunun çeyreğini Çinlilerin oluşturduğunu ve dünyada en çok konuşulan dilin Çince olduğunu biliyor musunuz? Eğer yeni bir dil öğrenmek istiyorsanız bu pekâlâ Çince olabilir. Çince kursuna gitmek için belli bir yaş ya da meslek grubundan olmanız gerekmiyor. İş adamıysanız, Çin ile güçlü iş bağlantıları kurabilir, işlerinizi geliştirebilirsiniz. Eğer öğrenciyseniz ikinci dilinize Çinceyi de ekleyerek yaşıtlarınızdan bir değil birkaç adım öne çıkabilirsiniz. Dünyanın en geniş ticaret hacmine sahip olan Çin de istediğiniz bağlantıları bu dili kolay bir şekilde öğrenerek kurabilirsiniz.

Çince Öğrenmek Kolay mı, Zor mu?

Çincenin gramer yapısının çok basit olduğunu biliyor muydunuz? Türkçe gibi çekimlenmeyen bir dil olan Çincede, büyük-küçük harf gibi yazım kuralları da bulunmuyor. Peki, Çince neden zor bir dil olarak biliniyor? Çünkü Çince öğrenebilmek için kelime ezberlemek gerekiyor. Ne kadar çok kelime ezberlerseniz, o kadar iyi Çince konuşabilirsiniz.
Önümüzdeki yıl tatil rotanıza Çin’i de ekleyebilirsiniz. O muhteşem güzellikteki bahçeler, dağların doruklarındaki tapınaklar; doğal güzelliklerinin yanı sıra Çin Seddi gibi muhteşem tarihi yapılar ve diğerleri… Bu arada şunu da belirtmek gerekiyor ki, bir Çin seyahatinde İngilizce bilseniz dahi zorlanabilirsiniz çünkü Çinliler -özellikle yerel halk- sadece Çince konuşuyor. Onlarla Çince iletişim kurduğunuzu düşünsenize! Harika yerler ve tatlar keşfedilmek için sizi bekliyor.
Bir an önce karar verin ve Çince kursu ya da Çince özel ders almaya başlayın. Çok kısa zamanda bir Çinli gibi konuştuğunuzu gördükçe siz de şaşıracaksınız.

Özel Amaçlı Programlar

  • İş için Çince
  • Çocuklar İçin Çince
  • Pratik Çince
  • Kolay Çince
  • Çince kursu İstanbul

Çince Özel Ders

Eğer yeni bir dil öğrenmek istiyorsanız, Çince özel ders alabilirsiniz. İstanbul Şişli merkezde yer alan SDM Dil Okulu – SDM Language School,Çince özel ders alabileceğiniz en ideal dil okullarının başında geliyor. Üstelik Çince kursu size özel olacak, uzman eğitmenlerden bire bir ve yüz yüze ders alacaksınız. Kalabalık sınıflarda eğitmenlerle kuramayacağınız diyalogları burada kurabilecek, aklınıza takılan her soruyu sorabileceksiniz.
Taksim, Mecidiyeköy, Kadıköy, Maltepe ve İstanbul’un diğer bölgelerinden yoğun olarak katılımın olduğu SDM Dil Okulu’nda bireye özel hazırlanan programlarda dili tanıma süreci, günlük yaşamda konuşma, temel dil bilgisi ve dil yapısına hâkim olma ve dilin anadil seviyesinde tamamlanması sağlanmaktadır. Çince dil eğitimi videoları ve ders notları öğrencilerimizin derse katılımını artırmakta ve böylece eğitim motivasyonlarını yükseltmektedir.
Çince Özel Ders Programları için SDM Dil Okulu Eğitim Danışmanları ile iletişime geçebilir, eğitim hedef ve amaçlarınıza yönelik dil eğitiminiz hakkında tüm detayları bire bir konuşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Çince seviyenizi ücretsiz ölçmek İçin  Tıklayınız.

Çince Kursu Eğitim Takvimi

Çince  kursu takviminizi, eğitim danışmanlarımızla birlikte iş ya da okul programınıza göre belirleyebilirsiniz.

Detaylar için 0212 233 09 99 Pbx

Scroll to Top