HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI
italyanca kursu görseli

İtalyanca Öğrenmenin En Kolay & Verimli Yolu İle Tanışın!

SDM İtalyanca Kursu İle İtalyanca Artık Çok Kolay!

SDM Dil Okulu olarak, 1994 yılından bu yana İtalyanca öğrenmek isteyen öğrencilerimize en iyi şekilde destek oluyoruz. İtalya’nın muhteşem kültürüne ve güzelliklerine adım atmanız için size en iyi eğitimi sunuyoruz. İtalyanca kurslarımız, deneyimli ve uzman öğretmenler tarafından verilmektedir ve her seviyeden öğrenciye hitap etmektedir.

İtalyanca dilbilgisi, kelime dağarcığı ve telaffuzunuza odaklanarak, size verimli bir şekilde İtalyanca konuşma becerileri kazandırmak için çaba gösteriyoruz. Ayrıca, kültürel etkinlikler ve pratik çalışmalarla İtalyan kültürüne ve yaşam tarzına daha fazla derinlik kazandırıyoruz. Birebir & bire iki şeklinde ayrılan sınıflarımız & online eğitim seçeneğimiz, her durumunuza uyum sağlamak için en iyi şekilde ayarlandı. Esnetilebilir kurs saatleri sayesinde müsait olduğunuz anlara göre programınızı oluşturun ve İtalyanca öğrenmeye hemen başlayın!

İster Online İster Birebir Dersler

Uzman İtalyanca öğretmenlerimiz, Türkiye’nin neresinde olursanız olun sizlerle birlikte! Dilerseniz online/ çevrimiçi olarak alabileceğiniz İtalyanca eğitimini isteğiniz dahilinde İstanbul/ Şişli’deki merkezimizden birebir olarak alabilirsiniz. Merkezi onumu ve toplu taşımayla kolay ulaşım imkanı ile birlikte İstanbul’daki öğrencilerimizi heyecanla bekliyoruz. Online eğitim seçeneğimizle, zaman ve mekan sınırlamaları olmadan istediğiniz yerden İtalyanca öğrenme fırsatı sunuyoruz. Uzaktaysanız veya yoğun bir programınız varsa endişelenmeyin, SDM ile her durumda dil öğrenebilirsiniz!

Her Eğitim Seviyesi İçin Buradayız

arapça-kursu

İlköğretim Öğrencileri İçin İtalyanca Kursu

lise-ingilizce-kursu

Lise Öğrencileri İçin İtalyanca Kursu

üniversite-ingilizce-kursu

Üniversite Öğrencileri İçin İtalyanca Kursu

Her seviye için ayrı olarak hazırlanan İtalyanca eğitim programlarımız, uzman eğitmenlerimiz ile birlikte sizlere yepyeni kapılar açıyor. İlköğretim, lise ya da üniversite… Yaş grubunuz fark etmeksizin eğitmenlerimiz, İtalyanca seviyenize göre en iyi eğitimi hazırlayarak dil öğrenme sürecinizi başarı ile tamamlamanızı sağlayacaklar.

İtalyanca öğrenme sürecinizde size rehberlik edecek deneyimli eğitmenlerimiz, sizi destekleyerek dil becerilerinizi güçlendirecek ve özgüvenle İtalyanca konuşmanızı sağlayacaklar. Ayrıca SDM olarak, kültürel etkinlikler ve pratik çalışmalarla İtalyan kültürüne daha fazla aşina olmanızı ve gerçek hayatta İtalyanca kullanım fırsatı yakalamanızı sağlayacağız.

Genel İtalyanca Kursu

İtalyanca seviyenizi keşfettikten sonra en iyi şekilde planlanmış eğitiminiz ile yeni hayatınıza başlayın.

İş İçin İtalyanca Eğitimi

Kurumsal kariyeriniz için İtalyancayı en doğru & verimli biçimde öğrenin.

Akıcı İtalyanca Konuşma Eğitimi

İtalyancanızı pratiklerle ve verimli eğitimlerle güçlendirerek akıcı bir şekilde konuşun. 

Şirketler İçin Kurumsal İtalyanca Kursu

SDM Dil Okulu olarak, şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik özel olarak tasarlanmış Kurumsal İtalyanca Kursu ile şirketlerin küresel pazarlarda daha rekabetçi olmasına yardımcı oluyoruz. İtalyanca, uluslararası iş dünyasında önemli bir dil olarak kabul edilmekte ve iş bağlantılarınızı güçlendirmek, müşteri ilişkilerini geliştirmek ve yeni iş fırsatları yaratmak için büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Kurumsal İtalyanca Kursu, şirket çalışanlarının İtalyanca dil becerilerini hızla geliştirmelerini sağlayarak, işyerinde etkin bir iletişim kurmalarına yardımcı olur. Eğitim programlarımız, şirketinizin hedeflerine uygun olarak özelleştirilebilir ve çalışanların ihtiyaçlarına yönelik olarak düzenlenebilir. İster başlangıç seviyesinde olun, ister İtalyanca dil becerilerinizi geliştirmek isteyin, uzman eğitmenlerimiz size en iyi eğitimi sunmak için çalışacaktır.

SDM Dil Okulu, şirketlere özel kurumsal İngilizce kursları sunarak, iş dünyasının ihtiyaçlarına uygun eğitimler veriyor. Kurumsal İngilizce kursları, işletmelerin özel ihtiyaçlarına göre özelleştirilir ve işletmelerin hedeflerine yönelik olarak tasarlanır. Bu şekilde, işletmelerin çalışanları, işletme hedeflerine daha uygun bir şekilde İngilizce öğrenebilirler.

İstanbul'un Her Yerinden Kolay Ulaşım

SDM Dil Okulu, merkezi konumu sayesinde İstanbul’da bulunan öğrencilerin kolayca ulaşabileceği bir şubedir. Avcılar, Küçükçekmece, Kadıköy, Ataşehir, Bakırköy, İkitelli ve daha birçok semtte bulunan öğrencilerimiz, toplu taşıma ile eğitim merkezimize kolayca ulaşabilirler. Ulaşım ve adres hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ya da iletişim sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Scroll to Top