HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Fransızca Özel Derslerin Avantajları

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

Günümüz dünyasında yabancı dil bilmek, kişisel ve profesyonel hayatta mükemmel avantajlar sağlar. Fransızca, dünyada en çok konuşulan diller arasında yer alır ve milyonlarca insan tarafından konuşulan uluslararası alanda büyük öneme sahip bir dildir. Gırtlaktan konuşulan Fransızcayı öğrenmek zor mudur? Fransızca öğrenmek için en etkili yol hangisidir? Tüm bu sorularınızın cevabı, Fransızca özel derslerdir.

Peki, Fransızca Özel Ders Neden Bu Kadar Avantajlıdır?

Kişiye özel eğitimlerde en büyük avantajlardan biri, derslerin tamamen bireyin ihtiyaçlarına ve öğrenme hızına göre şekillendirilmesidir. Grup derslerinde yaşanan tüm sıkıntıları, birebir Fransızca ders alarak rahatlıkla çözebilirsiniz. SDM Dil Okulu, derslerde anadili Fransızca olan ve konusunda uzman, formasyonlu öğretmenlerle çalışmaktadır. Fransızca, tüm dillerde olduğu gibi çok pratik yapmanız gereken bir dildir. Fransızca kursu birebir olduğu için, tüm ders boyunca hocadan daha fazla konuşma imkanı bulabiliyorsunuz. Bu da öğrencinin hem özgüvenini kazanmasını sağlıyor hem de çok kısa sürelerde ciddi bir gelişme yaşanıyor.

Dilerseniz, Fransızca özel dersleri grup eğitimleri ile biraz kıyaslayalım. Grup derslerinde yaşanan sorunlara bakalım ve daha sonrasında birebir Fransızca kursunun bu sorunları nasıl çözdüğünü inceleyelim.

 1. Sınıf İçerisinde Seviye Farklılıkları Var:
  • Çözüm: Birebir derste hoca, sizin seviyenize bakar ve oradan devam eder.
 2. Hoca Dersi Anlattı, Anlamadım ve Başka Konulara Geçtik:
  • Çözüm: Birebir derste hoca, konuyu bitirince size sorar ve konuyla ilgili örnekler vermenizi ister. Doğal olarak bir konuyu anlamadan geçme şansınız olmaz.
 3. Grup Eğitiminde Ders Kaçırdım ve Sınıftaki Diğer Öğrenciler Başka Konulara Geçtiler. Öğretmen Bana Evde Görmediğim Konuları Çalışmamı Söyledi:
  • Çözüm: Birebir derste, herhangi bir probleminizden dolayı derse gelemediğinizde bile daha önce kaldığınız yerden derslere devam edersiniz. Bu nedenle böyle bir sorun yaşama şansınız olmaz.
 4. Grup Eğitiminde Öğretmen Ders Anlatıyor, Daha Sonra Konuşmaya Geldiğinde Kişi Başına 2 Dakika Bile Düşmüyor:
  • Çözüm: Birebir Fransızca kursunda, tüm ders boyunca sürekli siz konuşmak zorunda kalırsınız. Bu, konuşmanızı geliştirmek için mükemmel bir eğitim yöntemidir.
 5. Grup Eğitiminde Standart Bir Program Var, Dersleri Yapabilirim Diye Başladım Ama Daha Sonra Programım Uymadı:
  • Çözüm: Birebir Fransızca özel derslerde, sizin uygunluğunuza göre ders programı ayarlanır. Hatta tarihlerde programınız değiştiğinde bile yeniden program düzenlenmesi rahatlıkla yapılır.
 6. Grup Eğitiminde Bana Bir Hoca Verdiler Fakat Hoca ile Elektriğimiz Tutmadı:
  • Çözüm: Birebir Fransızca kursunda, öğretmenle elektriğinizin tutmaması durumunda öğretmen değişikliğini rahatlıkla yapabilirsiniz.

İstanbul’da Fransızca Öğrenme İmkanları

İstanbul’un çeşitli semtlerinde Fransızca özel ders hizmeti sunarak, dil öğrenme sürecinizi kolaylaştırıyoruz. Şişli, Beşiktaş, Taksim, Etiler ve Mecidiyeköy gibi merkezi bölgelerdeki kurs merkezlerimiz sayesinde, İstanbul’un birçok farklı noktasından kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca, Sarıyer, Harbiye, Zincirlikuyu, Tarabya, Ortaköy, Yeşilköy, Ataköy, Kurtuluş, Üsküdar, Maltepe, Kadıköy, Pendik, Ataşehir, Sancaktepe, Beykoz, Kağıthane, Kemerburgaz, Eyüp, Bağcılar, Zeytinburnu ve Bayrampaşa gibi semtlerde de hizmet vermekteyiz. Bu geniş hizmet ağı, dil öğrenme sürecinizi İstanbul’un neresinde olursanız olun kolaylaştırır.

Fransızca özel dersler, öğrencilerin dil öğrenme sürecini hızlandırır ve etkili hale getirir. SDM Dil Okulu olarak, anadili Fransızca olan uzman öğretmenlerimizle birlikte, birebir derslerde en yüksek verimi almanızı sağlıyoruz. Dil öğrenmenin avantajlarını yaşamak ve Fransızca konusunda profesyonel destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top