HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI
ingilizce-kursu

SDM İngilizce Kursu ile Hayallerinizi Gerçekleştirmenin Tam Sırası!

İngilizce Öğrenmek
SDM İngilizce Kursu ile Artık Çok Kolay!

Alanında uzman öğretmenlerimiz, özelleştirilmiş İngilizce kursları ve yenilikçi öğretim yöntemlerimizle, İngilizce öğrenmek her seviyedeki öğrenci için daha kolay hale geliyor. SDM Dil Okulu’nun İngilizce öğrenme programı, gerçek hayatta kullanabileceğiniz pratik İngilizce becerilerini öğrenmenizi sağlar ve İngilizce dilinde kendinizi güvenle ifade etmenize yardımcı olur. Bugün SDM Dil Okulu’na katılarak, İngilizce öğrenmenin keyfini çıkarabilir ve İngilizce yolculuğunuzda bizimle birlikte ilerleyebilirsiniz.

İstanbul'un En Köklü Dil Okulu İle Tanışın

Bugün, SDM Dil Okulu olarak, her yaştan öğrencimize kaliteli ve verimli İngilizce eğitimi sunmaktan gurur duyuyoruz. Öğrencilerimizin yaşlarına, seviyelerine ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş İngilizce kurslarımız, her öğrencinin hedeflerine ulaşmasını sağlıyor. Yıllardır süren deneyimimiz, bize farklı yaş gruplarından öğrencilerimize nasıl yaklaşılması gerektiği konusunda derin bir bilgi birikimi kazandırdı.

SDM ile İngilizce öğrenen öğrencilerimiz, dil öğrenme sürecinde yalnız olmadıklarını bilirler. Uzman öğretmenlerimiz, öğrencilerimizin her adımında onlara rehberlik eder ve İngilizce dilinde kendilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Siz de bugün bizimle birlikte İngilizce öğrenme yolculuğunuza başlayabilir ve kendinizi dil konusunda daha özgüvenli hissedebilirsiniz.

Her Eğitim Seviyesi İçin Buradayız

arapça-kursu

İlköğretim Öğrencileri İçin İngilizce Kursu

lise-ingilizce-kursu

Lise Öğrencileri İçin İngilizce Kursu

üniversite-ingilizce-kursu

Üniversite Öğrencileri İçin İngilizce Kursu

İster ilköğretim öğrencisi olun, ister lise ya da üniversite öğrencisi, SDM Dil Okulu’nda sizin için uygun bir İngilizce kursu mutlaka mevcut. İlköğretim öğrencilerimiz için, İngilizce dil becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacak özel kurslar sunuyoruz. Lise öğrencilerimize, sınavlarda başarılı olmalarına ve yurt dışı üniversitelerde eğitim almalarına yardımcı olacak İngilizce kursları sunuyoruz. Üniversite öğrencilerimiz ise, iş hayatlarına hazırlanmalarına yardımcı olacak özel İngilizce kurslarına katılabilirler.

Genel İngilizce Kursu

İngilizce seviyenizi keşfettikten sonra en iyi şekilde planlanmış eğitiminiz ile yeni hayatınıza başlayın.

İş İngilizcesi Eğitimi

Mesleki İngilizce olarak da bilinen İş İngilizcesi eğitimi ile kariyerinizi bir sonraki aşamaya taşıyın.

Akıcı İngilizce Konuşma Eğitimi

İngilizcenizi pratiklerle ve verimli eğitimlerle güçlendirerek akıcı bir şekilde konuşun. 

YDS Kursu

YDS Sınavlarınıza SDM Dil Okulu ile hazırlanarak hayallerinize bir adım daha yaklaşın.

TOEIC Kursu

Kişiye özel TOEIC eğitimi ile mesleki İngilizcenizi geliştirin bir kariyerinizi güçlendirin.

TOEFL-IBT Kursu

SDM desteği ile akademik bilginizi geliştirerek TOEFL sınavını başarı ile bitirin.

Şirketler İçin Kurumsal İngilizce Kursu

Şirketler için kurumsal İngilizce kursu, iş dünyasında İngilizce konuşabilen çalışanların sayısı arttıkça daha da önem kazanıyor. İşletmeler, İngilizce konuşan ülkelerle iş yaparken, İngilizce konuşabilen çalışanlara ihtiyaç duyuyorlar. Bu nedenle, İngilizce dilini öğrenmek, çalışanların işyerinde daha etkili olmalarını ve işletmenin uluslararası pazarda rekabet avantajı elde etmesini sağlıyor.

SDM Dil Okulu, şirketlere özel kurumsal İngilizce kursları sunarak, iş dünyasının ihtiyaçlarına uygun eğitimler veriyor. Kurumsal İngilizce kursları, işletmelerin özel ihtiyaçlarına göre özelleştirilir ve işletmelerin hedeflerine yönelik olarak tasarlanır. Bu şekilde, işletmelerin çalışanları, işletme hedeflerine daha uygun bir şekilde İngilizce öğrenebilirler.

kurumsal dil egitimi

İstanbul'un Her Yerinden Kolay Ulaşım

SDM Dil Okulu, merkezi konumu sayesinde İstanbul’da bulunan öğrencilerin kolayca ulaşabileceği bir şubedir. Avcılar, Küçükçekmece, Kadıköy, Ataşehir, Bakırköy, İkitelli ve daha birçok semtte bulunan öğrencilerimiz, toplu taşıma ile eğitim merkezimize kolayca ulaşabilirler. Ulaşım ve adres hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ya da iletişim sayfamızı inceleyebilirsiniz.

İngilizce Kursu İstanbul

Ülkemizde İngilizce kursu en popüler olan dil kursları arasında gelmekte. Son yıllara bakıldığında ise hala popülerliğini korumaya devam ettiği görülmekte. En çok talep edilen kurslardan biri olan ingilizce kursu istanbul bölgesinde oturanlar içinde sdm dil okulları doğru adres olarak olduğunu söylemeliyiz. SDM, Avrupa yakası ingilizce kursu olarak önde gelen kurs olarak öğrencilerimizin tercih ettiğini bizimle tanıştığınızda ve öğrenci memnuniyetlerinden görebilirsiniz. İstanbul Avrupa yakasında oturan öğrencilerimiz bizimle iletişime geçtiğinde süreç başlıyor diyebiliriz.

İngilizce Kursu Fiyatları 2024

Doğru ingilizce kursu bulan kişilerin sorduğu diğer sorulardan biriside İngilizce kursu fiyatları ne kadar yada İngilizce kursu fiyatları 2024 yılında ne olacağı oluyor. Bu yüzden biz sdm İngilizce kursu olarak aslında iki kişi gelin bir kişi ödeyin kampanyasını yapmıştık.

İngilizce kursu fiyatları için bizimle iletişime geçtiğinizde kampanyamız hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu kampanya İstanbul ingilizce kursu fiyatları için olduğunu söylememiz gerekiyor. İstanbul İngilizce kurs fiyatları yukarıda bahsetmiş olduğumuz kampanya için uygun olan bir seçenek. Yapmanız gereken yukarıda bulunan formu doldurmanız. Sizi en kısa sürede arayacağız ve bilgi vereceğiz.

En İyi İngilizce Kursu

En iyi ingilizce kursu çokça sorgulanan bir durum. Biz sizlere her ne kadar bu konuda söylesekte aslında öğrencilerimizin söylemesi kadar etkili olmuyor. Biz SDM Dil Okulu olarak bu konuda görüşlerini paylaşmak isteyen öğrencilerimizi “memnuniyet” adı altında paylaşıyoruz.

SDM en iyi ingilizce kursu olarak anılan uzun süredir sektörde var olan ve bir okul ve edindiğimiz tecrübelerle öğrencilerimizi en iyi şekilde hizmet vermek ve onları anlamaları, öğrenmeleri, gelişmeleri konularında en hızlı hizmeti veriyoruz. SDM bulunan iletişim numaralarından veya form aracılığıyla bizimle iletişime geçtiğiniz taktirde size en iyi kurs hakkında bilgi veriyor olacağız.

Scroll to Top