HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İŞ İÇİN İSPANYOLCA EĞİTİMİ

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

İŞ İÇİN İSPANYOLCA EĞİTİMİ

Tüm dünyanın severek konuştuğu dillerden biri olan İspanyolcayı öğrenmek, çoğu kişinin hayalidir. İkinci bir dil edinimi, hem özel yaşantınızdaki Avrupa ziyaretlerinizde hem de iş hayatınızda sizin için oldukça fazla avantajlara sahip olduğu için İspanyolca öğrenmek, sizin birçok kişiden daha nitelikli ve kaliteli bir kişi olmanızı sağlayabilir. Bu şekilde iş hayatınızdaki rakiplerinizden sıyrılarak, aranan bir personel olabilirsiniz.

Her yeni bir dilin yeni bir dünyaya açılmak olduğunu düşünürsek hem daha kültürlü bir birey olmanız hem de İspanya, Güney Amerika vb. ülke ziyaretlerinizde rahatlıkla insanlarla iletişim kurabilmeniz için İspanyolca oldukça gereklidir. Birçok iş dalında da İspanyolca bilmek, İspanyol yetkililer olan ticari ve mesleki iş ilişkilerinizin güçlenmesini sağlayacaktır.1994 yılından beri eğitim veren Sizin Dil Merkezi ile İspanyolca öğrenmek, keyifli bir eğlenceye dönüşebilir. Sizin Dil Merkezi, iş için İspanyolca ihtiyaçlarınızda gerek verdiği bireysel ve birebir dersler gerekse kurumunuzda verdiği personele yönelik İspanyolca dersleri ile iş hayatınızda zirveye tırmanmanızı sağlayabilir. Bireysel İspanyolca kursu taleplerinizi SDM’nin internet adresi üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. İspanyolca seviye tespit sınavı ile önce seviyeniz belirlenecek ve ardından SDM uzman eğitmenleri tarafından seviyenize uygun eğitim verilecektir. Ayrıca sitede yer alan İspanyolca online ders seçenekleri ile de evde kaldığınız boş vakitlerinizde, videoları izleyerek İspanyolcanızı pekiştirebileceksiniz.

Sizin Dil Merkezi(SDM), İspanyolcanın yanı sıra İngilizce, Fransızca vb. dünyanın en yaygın dillerinin eğitimini yabancı uzman kadrosu ile verirken, özel ders saatlerini sizin belirlemenize olanak tanır. Ticari bir faaliyetten öte kendini tamamen dil öğretimine adamış Sizin Dil Merkezi, hem çocuklarınız için hem de TOEFL vb. sınavlarınız için ve birçok alandaki dil ihtiyacınız için hizmet vermektedir. Sizin Dil Merkezi eğitim programları ve fazlası için https://sdm.com.tr/ adresinde aradığınız tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Scroll to Top