HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İSTANBUL DA İSPANYOLCA ÖZEL DERS ALABİLECEĞİM KURSLAR

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

İSTANBUL DA İSPANYOLCA ÖZEL DERS SEÇENEKLERİ SDM DİL OKULUNDA

İspanyolca, Avrupa başta olmak üzere, dünyanın birçok ülkesinde konuşulan bir dildir. Dünyada en yaygın konuşulan 3. dil olduğu bilinmektedir. Gİderek de kullanımı ve popülerliği artmaktadır. Birçok kurum ve kuruluşta da resmi dil olarak kullanılmaktadır. İspanyolca nın giderek popüler bir dil olması ve iş yaşamında da konuşulmaya başlanması, gençlerimizin, kariyer yaşamlarında bir adım önde olmak isteyenlerin öğrenmesini sağlamaktadır. Zaten yabancı dil öğrenmek her zaman çok iyi bir karardır. Dünyanın küçüldüğünü ve küreselleşmenin inanılmaz hızlandığı asla unutmamak ve çağa ayak uydurmak mümkün olduğu kadar fazla yabancı dil öğrenmek ile sağlanır.

İspanyolca kurslar İstanbul çapında bakıldığında, karşınıza birçok seçenek çıkabilir. En iyi sonuçları alan öğrencilerin dil okulumuz SDM Dil Okulundan çıktığını unutmamak gerekir. 1994 yılından yani yaklaşık olarak 20 yıl önce kurulan okulumuz, artık alanında son derece deneyimli hale gelmiştir. Disiplinli çalışmamız, öğrencilerimize ve eğitim kalitemize verdiğimiz önem, başarılı eğitmen kadromuz da başarılarımızın önemli anahtarları arasındadır. Hem sınıf için eğitim, bireysel ve kurumsal dil eğitimi, hem de özel dersler olarak eğitim seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. İspanyolca özel ders almak istiyorsanız alanında eğitimli ve uzman öğretmenlerimizden faydalanabilirsiniz.

İspanyolca özel ders fiyatları olarak öğrencilerimize son derece uygun seçenekler sunmaktayız. Detaylı bilgileri www.sdm.com.tr sitemizden öğrenebilirsiniz. Sitemiz üzeriden çağrı merkezimize de 7/24 ulaşabilirsiniz.

Scroll to Top