HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

ÖZEL DERS İLANLARI

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

Özel Ders İlanları

Yabancı dil konusunda en doğru adresi arayan kişilerin karşısına en çok çıkan adreslerden biri olan www.sdm.com.tr, verdiğimiz hizmetler, kalite politikamız ve daha önceden bizlerden eğitim alarak amacına ulaşmış birçok eski öğrencimizin yorumlarının bulunduğu resmi internet sitemizdir.

Dileyen herkesin günün yirmi dört saati ziyaret edip hakkımızda bilgiler edinebileceği birçok sayfadan oluşan internet sitemiz özellikle  Fransızca özel ders Mecidiyeköy şubemiz hakkında duyumları olan ancak karar veremeyen kişiler için çok önemli bir yol gösterici olacaktır. Artık dil eğitiminin ne kadar önemli olduğunu ve sadece bir yabancı dille kalmayarak iki veya daha fazla dil öğrenmenin gerektiğine inanan insanların sayılarının hızla arttığı günümüzde bu eğitimi kaliteli bir şekilde veren kurum sayısı maalesef oldukça azdır. Bu nedenle doğru tercihi yapmak için özel ders ilanlarını didik didik inceleyen insanlar çoğu zaman gereksiz yere zaman kaybetmektedirler. Oysa ki bizlerden daha önce eğitim almış olan öğrencilerimizin yorumları ve bilgilendirmeler ile en doğru kararı vererek bizleri tercih edebilir ve kendilerine vereceğimiz kaliteli bir eğitim ile istedikleri dillerde istedikleri seviyeye son derece hızlı bir şekilde ulaşabilirler.

Fransızca özel ders Şişli şubemiz, istanbul genelinde bulunan birçok şubemiz gibi insanlara direkt olarak Fransız öğretmenlerden birebir sohbet ortamında geçen dersler ile eğitim alma imkânı sağlamaktadır. Bu sayede tüm öğrencilerimiz arzu ettikleri seviyelere tahmin ettiklerinden çok daha kısa bir süre içinde erişebilmektedirler.

Scroll to Top