HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Yds İngilizce kursu

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

 

 

İngilizce eğitiminin meslek ve akademik kariyerimizde ne derece önemli olduğunun bir diğer göstergesi de girmek zorunda olduğumuz sınavlardır. İlköğretim çağından itibaren pek çok sınava giriyoruz, puanlar alıyoruz ve bir sonraki dönemde hedefimize doğru yürümeye devam ediyoruz. Sınavların birçoğu çok ama çok önemli çünkü hayallerimizdeki mesleklerin kapılarını açıyorlar. Bu sınavlardan biri de YDS – Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı’dır. Hangi mesleği seçersek seçelim İngilizce aşmamız gereken önemli bir basamak olarak karşımıza çıkacaktır. İşte bu nedenle Yds İngilizce kursu tıpkı bu imtihan gibi çok önemlidir.

 

Sınava Yds İngilizce kursu ile hazırlanın

Eğitimimizin en önemli aşamalarından biri olan ÖSYM sınavları, meslek kariyerimizin de neredeyse başlangıcını oluşturuyor. Lisenin son sınıfı ya da mezun olduktan sonra üniversite tercihlerimizde ya da kamu, kurum ve kuruluşlardaki iş başvurularımızda son derece önemli olan sınavlar kaçınılmaz olarak bizleri bekliyor. Bunlardan biri de Yds ya da Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı olan ve ÖSYM tarafından gerçekleştirilen merkezi yabancı dil sınavıdır. ÜDS ve KPDS sınavlarının da dahil olduğu sınav, başta kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere üniversiteler ve özel sektörlerde geçerlilik koşulu kazanmıştır. Her doğru cevabın 1,25’lik puana sahip olduğu bu önemli sınava, Yds İngilizce kursu ile hazırlanabilirsiniz.

 

Yds İngilizce kursu

Ders içeriği gramer ve reading yeteneklerine odaklanan Yds İngilizce kursu, seviyenizi yükselterek sınava en iyi şekilde hazırlanmanıza yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda daha önce çıkan soruları da Yds İngilizce kurs programı içerisinde gözden geçirebilir ve kurs öğretmeninizle birlikte birçok alıştırma yapabilirsiniz. Yds puan ve seviyeleri tüm adaylar için geçerli olmak üzere 100 tam puan üzerinden hesaplanır. A seviyesi için 90-100 arasında; B seviyesi için 80 – 89 arasında; C seviyesi için 70 – 70 arasında; D seviyesi için 60 – 69 arasında; E seviyesi için ise 50 – 59 arasında puan almanız gerekmektedir.

 

Yds İngilizce kursu çalışma programı

Kamu kurum ve kuruluşlardaki çalışma imkanlarının yanı sıra üniversitede alacağınız mesleki eğitiminiz de Yds sınavındaki seviye puanınızla bağlantılıdır. Bu da diğer sınavlarla birlikte bu sınava da oldukça iyi hazırlanmanız gerektiğini göstermektedir. Yds İngilizce kursu çalışma programı, sınav deneyimi yüksek öğretmenler ve sınava yönelik müfredat ile sizleri yüksek puan alma hedefinize yaklaştıracak ve başarını oranınızı yükseltecektir.

 

 

Scroll to Top