HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

EN İYİ FRANSIZCA VE İNGİLİZCE KURSU

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

EN İYİ FRANSIZCA VE İNGİLİZCE KURSU

Fransızca, dünyada en çok konuşulan diller listesinde üçüncü sırada yer almakta ve birçok Avrupa Birliği üyesi ülkede anadil olarak konuşulmaktadır. Ülkemizin Avrupa Birliği ülkeleri ile olan yoğun ticari ve siyasi ilişkilerini göz önüne alırsak, Fransızca bilmenin sizi her alanda bir adım öne taşıyacağını söyleyebiliriz. Fransızca, her ne kadar zor bir dil olarak bilinse de doğru eğitim kurumundan alınacak dersler ve sistemli ve düzenli bir çalışma Fransızca öğrenimini kolaylaştırabilir.

Sizin Dil Merkezi’nin yabancı ve alanında uzman olan Fransızca eğitmen kadrosu, Fransızcayı sistematik ve düzenli bir şekilde öğrenmeniz için gerekli olan tüm donanıma sahiptir. Onlardan birebir alacağınız Fransızca dersleri ile diğer eğitim kurumlarının kalabalık sınıflarında dil öğrenmeye çalışmaktan kurtulacaksınız. Sizler de en iyi Fransızca kursu arayışı içerisindeyseniz, İstanbul Şişli’de yer alan Sizin Dil Merkezi’nin birebir eğitimlerini tercih edebilirsiniz. Sizin seviyenize en uygun eğitimi almanız ancak birebir ya da iki üç kişilik sınıflarda benzer seviyedeki öğrencilere verilen eğitimle mümkündür. Bireysel eğitimleriniz yanında, çalışan personellerinizin de Fransızca öğrenmesini istiyorsanız Sizin Dil Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Fransızca kursu fiyatları, oldukça ekonomiktir.

İngilizce, Almanca, İtalyanca vb. eğitmen kadrosu ile personelleriniz istediğiniz yabancı dil eğitimine sahip olabilir. Sizin Dil Merkezi İngilizce kursu İstanbul Şişli’de yer alan ve dilerseniz firmalarınızda da eğitim verebilen bir kurum olarak hizmet verir. Kursa dair eğitim programları, İngilizce ya da Fransızca kursu fiyatları için https://sdm.com.tr/  adresini ziyaret ederek, SDM hakkındaki her şeyi öğrenebilir ve dilerseniz talep formunu doldurabilirsiniz.

Grup fiyatına Fransızca Özel Ders Almak İstemez misin? Kredi Kartına 9 Taksit Seçeneği, %51 İndirim Fırsatı!

Hemen Ara  02122330999 Pbx

Scroll to Top