HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

EN İYİ FRANSIZCA KURSU İSTANBUL

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

EN İYİ FRANSIZCA KURSU İSTANBUL

Birçoğumuzun öğrenmek istediği ancak zorluğundan yakındığı Fransızca, İngilizce ve Almancadan sonra dünyada en çok konuşulan diller sıralamasında üçüncü sırada yer almaktadır. Başta Fransa olmak üzere, Belçika, Kanada, İsviçre vb. birçok ülkede de konuşulan Fransızcayı, Sizin Dil Merkezi sayesinde kısa süre içerisinde kolaylıkla öğrenebilir ve Fransızca bilmenin ayrıcalığını yaşama imkanına sahip olabilirsiniz.

İthalat ve ihracat firmaları ve birçok şirket Fransızca bilen personellerine yüksek ücretler ödemektedir ve bu birçok kişide Fransızca öğrenme isteği uyandırmaktadır. Ancak, Fransızcanın dil yapısı ve gramer bilgileri, kişilerde öğrenememe korkusu yaratmakta ve bu istek, bir hayalden öteye geçememektedir. Fransızca eğitiminde yeterli olmayan kurumlardan alınan eğitimler, Fransızcanın zor bir dil olduğu algısı uyandırsa da Sizin Dil Merkezi ile Fransızca öğrenimi en hızlı ve pratik şekilde gerçekleştirilebilir. 1994 yılında hizmet vermeye başlayan Eğitim Merkezi, Fransızcanın yanı sıra İngilizce, Arapça vb. dil eğitimlerinde birebir ders metodunu benimsemiştir. Birebir eğitim anlayışı sayesinde kalabalık sınıflarda anlamadığınız konuları öğrenmemeniz için hiçbir sebep kalmaz. Yabancı eğitmenleri ile Fransızca pratik yaparak, konuşma alışkanlığınızın kazanılmasına yönelik çalışmalar Fransızca bilginizin kağıt üzerinde kalmasını engeller. Kurumun sitesinde yer alan Fransızca eğitici videolar, boş zamanlarınızda da Fransızcayı pekiştirerek, bilgilerinizi yenilemenizi ve unutmamanızı sağlar.

Sizler de Fransızca kursu arayışında iseniz ve karar veremiyorsanız, Sizin Dil Merkezini tercih ederek, hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Size yönelik bireysel ya da şirket personellerinize yönelik Fransızca eğitimi veren kurum sayesinde, Fransızcanın aslında korkulacak bir dil olmadığını anlayacaksınız. Sizin Dil Merkezi’nin DELF/DALF Fransızca dil sınavları da dahil verdiği tüm eğitimleri öğrenmek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Grup fiyatına Fransızca Özel Ders Almak İstemez misin? Kredi Kartına 9 Taksit Seçeneği, %51 İndirim Fırsatı!

İstanbul Fransızca Kursu için hemen form doldurun sizi arayalım!

Scroll to Top