HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

EN İYİ İSPANYOLCA KURSU SDM DE

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

EN İYİ İSPANYOLCA KURSU SDM DE

İspanyolca dünyanın birçok ülkesinde konuşulan, halen de kullanımı giderek yaygınlaşan bir dildir. Siz de bu dili öğrenerek özellikle iş bulma alanında bir adım öne geçebilirsiniz. Ayrıca, İspanyolca, İtalyanca ve Fransızca gibi Avrupa dilleri ile kardeş ve benzer olduğundan, bu dili öğrenmeniz ileri zamanda diğer dilleri öğrenmeniz noktasında önemli bir temel olacaktır. En iyi İspanyolca eğitimini nerede alabilirim? şeklinde kapanızda soru işareti olabilir. Bu durumda, kesinlikle 1994 yılından bu yana başarılı eğitimi ile birçok dünya vatandaşı yetiştiren SDM Dil Kursumuzu incelemenizi tavsiye ediyoruz.

İspanyolca kurs tavsiye yorumlarını incelerseniz, dil okulumuzun en başarılı örnek olduğunu göreceksiniz. Kayıt alındıktan sonra, kursiyerlerimiz yaşları ne olursa olsun, özel bir seviye tespit sınavına alınmaktadır. Her kursiyer dil bilme seviyesine göre uygun sınıfa yerleştirilmektedir. Bireysel ve kurumsal eğitim imkanlarından yararlanabilirsiniz. Kişiye özel çalışmalarımız ve özel sınav hazırlık programlarımız da bulunmaktadır. Online ders programı seçeneklerimiz de size uygun şekilde sunulacaktır. Amacımız öğrencilerimiz yabancı dilleri en iyi şekilde öğrenmeleri ve kurumumuzdan memnun şekilde ayrılmalarıdır.

İspanyolca kurs ücretleri ve derslerimizin kapsamı ve özellikleri hakkında bilgi almak içinwww.sdm.com.tr adresinden yararlanabilirsiniz. İspanyolca kurs fiyatları İstanbul çapında inceleme yaparsanız, kurs ücretlerimizin son derece makul olduğunu görebilirsiniz. Hem uygun rakamlarımız, hem de son derece kaliteli kurs yapımız ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Hemen Ara  02122330999 Pbx

Scroll to Top