HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

YABANCI DİL EĞİTİMİNDE İNGİLİZCE VE ALMANCA

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

YABANCI DİL EĞİTİMİNDE İNGİLİZCE VE ALMANCA

Almanca dil kurs tavsiyeleri arasında ilk sırayı alan www.sdm.com.tr her öğrenciye uyguladığı özel programlar çerçevesinde anlama, yazma ve konuşma yetilerini kısa sürede bireye kazandırmaktadır. Bireylerin sorunları sunulan güven ve motivasyon sonucunda ele alınarak düzenlenen kurslar tecrübeli ve alanında uzman eğitmenler eşliğinde dili hem konuşmada hem yazmada ve hem de dinlemede en iyi düzeye erişilmesini sağlayarak, kolay diyalog kurma amacını yerine getirmektedir.

Avrupa’da yaygın olarak kullanılan Almanca, Türkiye’de iş piyasasında da artan bir öneme sahip olması bilinciyle her bireyin öğrenme amacına yönelik çalışma sistemleri almanca kurs Beşiktaş tarafından sunulmaktadır. Türkiye pazarında Almanya’nın büyük bir yere sahip olması nedeniyle Almanca dili öğrenme zorunluluğunu bireylere sunduğu gibi eğitim alan öğrencilerin seçtikleri branşların genelinde de bu dil yer almaktadır. bu nedenle öğrenme kapasitesinin başarı sunması hedeflenerek anlamanın önemi kadar okumanın ve yazmanın duyarlılığı ile benzersiz bireye özel seçenekler sunulmaktadır. Gerekli materyallerin ihtiyaç duyulduğu anda son teknoloji olanakları ile bireylere destek sunması dışında, online eğitim, video eğitim ve formasyon sahibi uzman eğitim kadrosuyla yola çıkılması başarı oranını yükseltmektedir.

Almanca dışında İngilizce kurs şişli dünya çapında belirli bir hâkimiyete sahip olan İngilizce eğitimlerinde gerek duyulması istenilen hassasiyeti itinayla sağlayarak, her bireyin yabancı dil isteklerinin memnun edici sonuçlarla başarıya odaklanmasını sağlanmaktadır.

Scroll to Top