ALMANCA DİL ÖĞRENİMİ VE KULLANIMI

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

ALMANCA DİL ÖĞRENİMİ VE KULLANIMI

Günümüzde yabancı dil öğrenme ihtiyaçları arasında yer alan Almanca dili, kurs desteği ile zorluk çıtasını başarı çıtasıyla yer değiştirmektedir. www.sdm.com.tr aracılığı ile öğretmenlerin sahip olduğu 2 dilme avantajıyla haftalık 6 saatlik uygulanılan dersler, Türk ve yabancı eğitimci tercihleri ile seviye oranına göre birebir süreci de değerlendirme avantajlarını yaşatmaktadır. Eğitim alacak olan bireyin yaşam standartları göz ardı edilmeksizin uygun program alternatifleriyle dil öğrenme vasfı tam olarak kazanılmaktadır. Almanca kurs İstanbul seçiciliğinde öncü niteliğini başarı kalitesiyle sunan kurum, elde edilmek istenilen hedefe sorunsuz çalışma sistemiyle bireyleri kavuşturmaktadır.

Eksikliklerin giderilmesi, dil becerisinin geliştirilerek okuma, anlama ve konuşma kapasitesinin maksimum olarak ele alınması, çeşitli konumlarda kariyer sahibi olma isteklerine cevap sunan en iyi almanca kursu aynı zamanda eğitim süreçlerinde gerek duyulan, dil desteği ihtiyaçlarına da sunduğu verimli programlarla katkıda bulunmaktadır. Almanca seviye belirleme sınavlarında istenilen seviyenin elde edilmesinde özel eğitim programlarının sunulması, özel sınav eğitmenleri tarafından uygulanmaktadır. Verilen eğitimde dilin yapısı dışında sınav teknikleriyle ilgili de eğitim bireylere verilmektedir.

Avrupa Birliği’nin resmi dillerinden biri olan Almanca teknolojinin dili olarak nitelendirildiği gibi, özellikle Makine, Elektrik ve Mekatronik gibi alanda okuyan, çalışan bireyler almanca ile yakından ilgilenmektedir. Almanca kursu ücretleri bireylere en uygun nitelikte sunularak, istenilen başarıya sahip olma arzusu gerçekleştirilmektedir.

Scroll to Top
Scroll to Top