HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Özel Rusça kursu

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

 

Özel Rusça kursu, Rus dilini en iyi şekilde konuşmanızı sağlayan donanımlı ve hedefe yönelik bir programdır. Yeni bir dil öğrenmek, kültürel bir gelişmedir. Rus dili, köklü geçmişi ve farklı lehçe ve şiveleriyle pek çok kültürü de içinde barındırır. Rusça ve diğer yabancı dilleri öğrenmenin püf noktası tam da budur! Dilin kültürel şifreleri konuşma ve anlama yeteneklerinizi geliştirecek ve öğrenmenizi hızlandıracaktır. Özel Rusça kursu ile ilk adımınızı atabilir ve kısa sürede yabancı dilinizi en iyi düzeye çıkartabilirsiniz.

 

 

Rus dili

Rusça, yurt içi ve yurt dışında yoğun bir ticari alana sahiptir. Yaşadığımız coğrafya Rus dilinin ön plana çıkmasına katkı sağlamakta ve dilin kullanım potansiyeli artırmaktadır. Bununla birlikte ülkemiz ile Rusya arasındaki ekonomik, ticari ve kültürel ilişkiler Rus diline olan ilgiyi çoğaltmaktadır. Özel Rusça kursu bu bağlamda dil eğitimi açısından önemli bir etkiye sahiptir. Rusça ya da diğer yabancı dilleri öğrenmenin en iyi yöntemlerinden biri de özel kurslardır. Birebir eğitim sisteminin uygulandığı özel Rusça kursu, başlangıç seviyesinden itibaren ana dili Rusça olan eğitmenlerle ilerlemenizi sağlamaktadır. Diğer dillere göre telaffuzu ve konuşma becerisi özel bir çalışma programı gerektiren Rusça, birebir kurs ile çok daha köklü bir eğitim almanıza yardımcı olacaktır.

 

 

Birebir Rusça kursu

Birebir Rusça kursu, dil seviyenize göre konuşma-dinleme-anlama ve yazma becerilerinizin gelişmesine odaklı olarak size özel hazırlanan bir eğitim süresidir. Rus dilinin Puşkin, Gogol, Tolstoy gibi önemli yazarlarının örnek metinleri dili anlamanız ve kullanmanız açısından iyi bir ders materyali olmasının yanı sıra pratikler için de keyifli bir okuma alanıdır. Özel Rusça kursu, ana dili Rusça olan eğitmenlerle günlük konuşma pratiklerinizin gelişmesini yoğun bir şekilde sağlayacaktır. Böylece başlangıç seviyesinden itibaren mesleki ve edebi dile doğru bilginiz artacaktır.

 

Rusça dili farklı meslekler için size yoğun bir destek sağlayabilir. Büyükelçilik, gümrük, turizm sektörü, hava yolları, hukuk, dış ticaret ya da basın yayın alanlarından Rusça dili ile mesleki kariyer yapabilir, yurt içi ya da yurt dışında yüksek lisans eğitimlerinize devam edebilirsiniz.

 

Özel Rusça kursu için eğitim danışmanlarımızı arayabilir ve size özel eğitim programları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

 

Scroll to Top