HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Çince Dil Kursu

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

Çince Dil Kursu

Çince tüm dünyada oldukça önem verilen diller arasında yer alıyor. Çince öğrenerek kariyerini bu yönde yapmak isteyen veya bildiği dil çeşitlerine bir yenisini daha eklemek isteyenler için dil okulumuzda ihtiyaca ve talebe yönelik Çince dil kursu olanağı sunuyoruz. Amatör Çince konuşan veya eğitime temelden başlamak isteyenler için eğitim süreci de farklı işlemek zorundadır. Bu yüzden eğitim programlarımızı toplu derslerden çok bireysel ders alanında yoğunlaştırmayı doğru buluyoruz. Çince dil kursu eğitmenlerimiz bu konuda öğretmenlik belgesi almış Türk öğretmenler veya ana dili Çince olan eğitmenler tarafından yapılmaktadır. Tüm dil eğitimlerinde olduğu gibi Çince dil eğitimlerinde de süreyi doğru kullanmak çok önemlidir. Anı zamanda katılacağınız sınavda nasıl soru tipleri ile karşılaşacağınız da ders programının doğru planlanması ile sizi kısa sürede hızlı bir başarıya adım adım taşıyacak bir etkendir.
Dil eğitimi bizim işimiz. Bu konuda 1994 yılından beri eğitim veriyoruz ve uzun süreye dayalı tecrübe bu konuda profesyonel bir eğitim desteği ile öğrencileri arzuladıkları başarıya ulaştırmayı hedefliyoruz.
Kurs saatlerimizde belli bir zaman kısıtlaması koymadık. Çalışanlar, hem okuyup hem dil eğitimi almak isteyenler akşam, sabah veya gündüz, kısacası kendi müsait oldukları zaman diliminde dil eğitimi alma olanağına sahipler. Çince dil kursu eğitim olanaklarımız için https://sdm.com.tr  adresimizden online bilgi alıp kayıt için iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top