HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İtalyanca Dil Kursu

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

İtalyanca Dil Kursu

Ana dili İtalyanca olan yabancı öğretmenler ve öğretmenlik sertifikası olan Türk öğretmenlerden İtalyanca dil kursu alarak dil eğitimde başarıya ulaşmaya ne dersiniz? Evet dil eğitiminde uzun yıllara dayanan tecrübemizle tüm dillerde birebir özel ders eğitimi veriyoruz. Profilinize uygun programlı bir eğitim olanağı ile başarıya daha hızlı ulaşacağınız bir eğitim süreci ile girdiğiniz tüm sınavlarda başarıya ulaşacaksınız.
İtalyanca dil kursu fiyatlarımız ise verilen eğitim kalitesinin çok çok altında desek doğru olur. Çünkü amacımız ve önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Diğer eğitim türlerinde olduğu gibi dil eğitiminde de devamlılık çok önemlidir. Bunun için tüm öğrencilerimize gerekli şartlar ve eğitim programını önceden hazırlar ve bu plana göre devam ederiz.
Çeşitli dillerde eğitim verdiğimiz dil okulumuzda bire bir dersin getirdiği başarıyı öğrencilerimizin her birinde görmek bizi de son derece mutlu ediyor. https://sdm.com.tr adresimizde hangi dillerde eğitim alabileceğiniz, fiyatlarımız, eğitim sürecinde nasıl bir yöntem uyguladığımız ve eğitmenlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. İtalyanca dil kursu ders saatlerinizi kendiniz belirlemeniz mümkün. Kurslarımız bu konuda amatör ve profesyonel olarak dil konuşan tüm öğrencilerin seviyelerine göre belirlenmektedir.
Gireceğiniz sınav ve hedefinize göre en hızlı ve en başarılı dil kursu avantajları ile yaz kış hizmetinizdeyiz. Eğlenceli bir ortamda her aşamada geldiğiniz seviyeyi tespit edeceğiniz dil seviye sınavları da okulumuzda düzenli olarak yapılmaktadır.

Scroll to Top