HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

YABANCI DİL TERCİHLERİNDE YER ALAN ALMANCA ÖĞRENME KALİTESİ

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

YABANCI DİL TERCİHLERİNDE YER ALAN ALMANCA ÖĞRENME KALİTESİ

Bir dili öğrenirken dili telaffuzuyla öğrenmek ve dört beceriyi geliştirecek yöntemlerle dil eğitimi almak gerekmektedir. Almanca özel ders imkânları sınavlara hazırlık, iş alanında kullanılan Almancaya hâkim olma, konuşma dersleri, gramer dersleri ve her bireye göre düzenlenmiş gruplarla, çocuk ve yetişkinler dışında meslek gruplarına Almanca özel ders alternatiflerini www.sdm.com.tr  istenilen seviyede Almanca dil eğitimi için yabancı ve deneyimli Türk eğitmenlerle olanak sağlamaktadır.

Almanca özel ders fiyatları makul olması sayesinde verilen ücretin kısa zamanda edinilen dil yeterliliğiyle karşılığının mutlak olarak alınmasının sonucu olarak, Almancayı en doğru materyallerle öğrenerek birebir diyaloglarla konuşma becerisini geliştirmeniz sağlanmaktadır. Özel derslerde artan motivasyon, bireye özgü programların olması, dil eğitimin daha hızlı ve pratik olarak kazanılması sağlarken öğrencinin sosyal ve iş hayatına uygun programlar hazırlandığından dolayı, düzeni bozmadan keyif alarak doğru dil öğrenilmesi sağlanmaktadır.

Almanca özel ders yabancı hocalar ile makul ücretlerle çocuklara, yetişkinlere, kurum çalışanlarına, yöneticilere, bankacılara ya da gezi ve eğlence amacıyla öğrenmek isteyen kişilere, öğrencilerin günlük programlarına uygun gün ve saatlere göre planlanan özel ders programıyla verildiği için kısa zamanda etkili sonuçlar elde etmenizi sağlamaktadır. Yabancı öğretmenden ders alarak dili en kısa zaman doğru telaffuz ederek, akıcı ve anadilde kullanılan yapılarla eksiksiz bir şekilde konuşabilme fırsatı sunulmaktadır.

Scroll to Top