HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

YABANCI DİL SEVİYE TESPİT SINAV EĞİTİMLERİ

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

YABANCI DİL SEVİYE TESPİT SINAV EĞİTİMLERİ

İngilizce seviye belirleme sınavlarına hazırlanmak için özel eğitim programları sunularak, sınavın ön gördüğü beceriler kazandırılmaktadır. İngilizce öğrenmek isteyen ancak hangi seviyeden başlaması gerektiği konusunda tereddüt yaşan öğrenciler için özel olarak hazırlanmış online İngilizce seviye tespit sınavı ile öğrenciler hangi ölçüde İngilizce bildiklerini görülebilmekte ve uygun eğitim programı hazırlanmaktadır. Bu sınavlara yönelik özel sınav eğitmenleri aracılığıyla verilen dersler başarıyı garanti etmektedir.

Çağımızda gittikçe yaygınlaşan ve meslek ile özel yaşantımızda daha fazla ihtiyaç duyulan İngilizce, Almanca dışında Arapça dilleri öğrenme sürecinde öğrenci hedeflerini ön plana alarak, bireylerin kendilerine yatırım yapmalarını sağlayacakları teoride ve aktif kullanımda etkin konuşmayı sağlayacak eğitimler veren www.sdm.com.tr  profesyonel ve alanlarında uzman kadrosuyla hizmet sunmaktadır. Almanca seviye tespit sınavı ile seviye belirleme sınavlarına hazırlanmak için oluşturulmuş özel programların hangi basamağından başlanacağı belirlenmekte ve gerekli bilgiler bütünlüğünde deyimli sınav eğitmenlerinin yöntemleriyle, sınava yönelik kusursuz eğitim verilmektedir. Sınav tekniklerinin yanısıra dilin dört temel kullanım hedefi olan okuma, yazma, konuşma ve dinleme alanlarında etkin bir eğitim maksimum olarak sağlanmaktadır.

Arapça seviye tespit sınavı öğrencilerin dile ne kadar hâkim olduğunu ölçmektedir. Arapça seviye belirleme sınavlarına hazırlanmak için gerek duyulan kaliteli eğitimi sağlamak amacıyla, nereden başlanacağını belirlemede ve bu sınavlarda istenilen hedeflere ulaşmada etkin bir eğitim sistemi sunulmaktadır.

Scroll to Top