HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

YABANCI DİL KURSU

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

YABANCI DİL KURSU

Yabancı dil için özel ders almak oldukça gerekli bir ihtiyaçtır. Her öğrenci ayrı bir birey ve kişiliğe sahiptir. Her kişide olduğu gibi her öğrencinin de ayrı yetenekleri vardır. Herkes her konuda başarılı olamaz. İşte bu başarısız olunan noktada o konuda yeteneği olan kişiden yardım almak gerekir. Bunun içinde öğrencinin desteğe ihtiyacı vardır. Bunun için özel ders alma ihtiyacı doğar.  Bu sorun en çokta yabancı dil konusunda karşımıza çıkmaktadır. İngilizce kursu İstanbul da her semte hizmetinizde olduğu gibi sizler adına İngilizce kursumuz Şişli de bulunmaktadır. Kursumuz aynı zamanda birçok yabancı dil adına da hizmet vermektedir.

İtalyanca kurs mecidiyeköy şubemizde bulunmaktadır. İtalyancada İngilizce gibi oldukça teferruatlı bir öğrenim gerektiği için özel ders burada da kapısı çalmaktadır. Özel ders birebir eğitim öğrenme metotlarının en etkili biçimidir. Eğitimci birebir eğitimde ders boyunca bütün dikkatini öğrenci üzerinde yoğunlaştırma şansına sahiptir. Bu şekilde eğitimci öğrencinin öğrenme alışkanlıkları ve bilgi seviyesini kolaylıkla anlayabilir ve ders programını ve dersin işleniş biçimini öğrenciye uygun olarak düzenleyebilir. Özel ders sürecinde öğrenci tam ihtiyacı olan konula odaklanma fırsatı bulur.

İtalyanca kurs maslak şubemizde de mevcuttur. Bizlere ulaşmak bir tuş kadar yakınken yabancı dil öğrenmek için geç kalmayın ve verim sağlamayacak yerlerde zaman kaybetmeyin mutlaka sitemizi ziyaret ederek daha detaylı bilgilere ulaşmanızı tavsiye ederiz. https://sdm.com.tr// dil kursumuz sizleri bekliyor.

Scroll to Top