HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Yabancı Dil Kursları İstanbul

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

Biz garantili yabancı dil öğretiyoruz?

Tüm dünya ülkelerinde en çok kullanılan İngilizce ve tüm yabancı dilleri öğrenmek için İngilizce Kurs Şişlide uzman, güçlü ve alanında en iyi öğreticileri bulunan dil kursumuza herkesi kayıt olmaya davet ediyoruz.

Kursumuzda  uzman kadroyla kaliteli eğitim, avantajlı fiyatlandırma, deneyimli, kaliteli eğitim hizmeti sunulmaktadır. İngilizce ve İtalyanca öğrenmek hiç bu kadar keyifli ve kolay olmamıştı. Özel sınıfları, kafeteryasında rahatça çalışma ortamı, internet ağı, içeceklerle ve sınırsız hizmet anlayışıyla sizleri İtalyanca Kurs Mecidiyeköy’de bekliyor.

Özellikle memur olmak isteyenlere özel KPDS ve ÜDS kayıtlarıyla yine en iyi eğitimi sunuyoruz. Bizimle İngilizce ve İtalyancayı pratikleştirin. KPDS ve ÜDS ile en iyiyi verme yolunda tüm kadromuzla hizmetinizdeyiz. Kayıtlarımızı kaçırmayın sizde hemen kaydolun.

Öğrencilerin yaşlarına ve düzeylerine uygun şekilde hazırlanmış programlarla, bütün duyulara hitap eden özel materyallerle, çocuklarımızın yabancı bir dili o dile yabancılaşmadan severek ve eğlenerek öğrenmesini ister misiniz? Kurslarımız ve kursumuz hakkında  telefon adres ve iletişim bilgilerine www.sdm.com.tr  web sayfamızdan göz atabilir, bizi daha yakından tanıyabilirisiniz.

İtalyancada bilinen günlük ifadeleri dinleme, okuma, yazma, konuşma ve bir kişi ile iletişim kurabilme, bilgi ve becerisini kazandırmayı en iyi şekilde İtalyanca Kurs Maslakta öğretiyoruz. Yılların tecrübesi ve uzman yabancı öğretmenler ile İtalyanca dilini kısa sürede eğlenceli bir şekilde, sadece gramer ağırlıklı değil konuşmaya dönük metotlarla İtalyancayı hem sevdirmekte  hem de öğretmeye devam etmekteyiz.

Scroll to Top