HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Uzman İngilizce kursu

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

 

İngilizce, ilkokul hatta bebeklik çağımızdan bu yana hayatımızı kaplamaya başlar. Belki şimdi hatırlamıyoruz ama pek çoğumuzun İngilizce yazılarla süslü kıyafetleri vardı! İlk öğrenme de aslında çevremizde olup bitenlerle başlar… İlk İngilizce kelimeler, basit bazı tanımlar, arkadaş arasında sohbetler ya da en popüler İngilizce şarkılar… Yaşımız ve eğitimimiz ilerledikçe İngilizce bilgimiz de artar. Bununla birlikte hayatta amaç ve hedeflerimiz de kendini belli etmeye başlar. Bazı istek ve düşüncelerimiz hatta hedeflerimiz değişse de değişmeyen tek bir şey vardır; İngilizce öğrenme ihtiyacı! Hangi meslek dalına seçersek seçelim eğer iyi bir kariyer elde etmek istiyorsak İngilizce öğrenmek zorundayız. Uzman İngilizce kursu, hangi aşamada olursanız olun size büyük bir katkı sağlayacaktır.

 

İş İngilizcesi

İş İngilizcesi farklı alanlardaki meslek dalları için oldukça önemlidir. İlk eğitimlerde genel İngilizce ve temel gramer kuralları ön planda olsa da meslek tercihinize ya da mesleki eğitiminize göre dil bilginizi de geliştirmeniz gerekir. Uzman İngilizce kursu eğitim programında, ilk etapta İngilizce seviyenizin değerlendirilmesi yapılır. İş ya da meslekli İngilizceye başlangıç için mutlaka temel gramer bilgilerinizi tamamlamalısınız. Kurs süresi boyunca tekrarlar ya da özetlerle gramer bilgisinin sağlamlaştırılması sağlanır. Böylece konuşma becerilerinizi en üst düzeye yükseltebilir ve basit cümlelerle iş İngilizcesine giriş yapabilirsiniz. İlk derslerde telefonda konuşma teknikleri, toplantıları yönetme ya da sunum teknikleri, İngilizce iş diyalogları, pazarlama dili, resmi yazışmalar, rapor sunma, ekonomik dokümanları okuma, anlama gibi pek çok önemli detayı öğrenmeye başlayacaksınız. Tüm bunlar profesyonel hayatınız için olmazsa olmaz detaylardır ve hepsi de son derece önemlidir. İyi derece İngilizce konuşmak ve anlamanın yanı sıra kariyerinizde hızla yükselmek istiyorsanız uzman İngilizce kursu bu konuda hızla ilerlemenize olanak tanıyacaktır.

 

Uzmanlık alanınıza göre İngilizce

Yabancı dil eğitimi uzun ve emek isteyen bir alandır. Bu nedenle eğitim alacağınız kurumu seçerken çok dikkatli olmalısınız. Eğer uzmanlık alanınıza göre İngilizce öğrenmek istiyorsanız hedef ve amaçlarınızı doğru belirlemeli ve ders programınızı düzenli bir şekilde takip etmelisiniz. Uzman İngilizce kursu kapsamında ders programları öğrencilerin iş ve mesleki zamanlarına uyularak hazırlanmaktadır. Bu programlarda uzmanlık alanınız çerçevesinde en fayda sağlayacak konular kapsamında eğitim hizmeti verilmektedir. Ast olan İngilizce diyalogları en iyi şekilde kurabilmenizdir. İngilizce konuşma pratiğinizin üst düzeyde olması, iş İngilizcesi için son derece önemlidir. Bu aşama, eğitim boyunca ofis çalışmalarınız için oldukça önemli olan diğer detaylarla desteklenir. İş toplantıları ve sunumların yanı sıra iş sözleşmeleri ve yurt dışı seyahatleri ve tüm bu alanlarda kullanılacak dil, uzman İngilizce kursu kapsamında sizlere aktarılmaktadır.

 

 

 

Scroll to Top