HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Şişli’de İngilizce kursuna gitmenin 10 avantajı

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

İngilizce kursu Şişli’de olur! Neden mi? İşte size 10 neden

  1. Şişli, İstanbul’un en merkezi ilçelerinden biri… Pek çok işyeri, ofis ve eve yakın.
  2. Ulaşım açısından en avantajlı lokasyonlardan. Otobüs, metro, metrobüs, dolmuş gibi birçok toplu taşım aracıyla ulaşım mümkün.
  3. 7/24 yaşayan bir ilçe. Sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar yeme-içme mekanları, birçok market ve büfe açık. Gündelik koşuşturma içinde bu ilçede asla aç kalmazsınız!
  4. Farklı alanlarda, farklı yaş ve meslek gruplarına uygun pek çok dil merkezi de Şişli’de. Çocuğunuz dersleriyle alakalı bir kursa devam ederken siz başka bir merkezde dil öğrenebilirsiniz. Eşiniz İtalyanca öğrenirken siz neden İspanyolca öğrenmeyesiniz?
  5. İngilizce kursu Şişli’de olursa, yakınlarınızla daha çok görüşebilme imkanınız var! Onların ofisleri de Şişli civarında ise kurstan sonra birlikte yemek yiyebilir, günün kritiğini yapabilirsiniz.
  6. İşten sonra hem kursa hem spora vakit ayırmak isterseniz, Şişli’nin ilçelerinde ünlü spor merkezleri olduğunu hatırlatalım.
  7. İngilizce kursu Şişli adresi sizi korkutmasın! Kursun Şişli’de olması, çok pahalı olduğu anlamına gelmiyor. Bütçenize uyan bir kurs bulabilmeniz zor değil.
  8. Şişli merkezde bulunan SDM Dil Kursu/ SDM Language School ise hem uzman kadrosu hem merkezi bir konumda oluşu hem de uygun fiyat politikasıyla en ideal adresler arasında. Üstelik kurslar kişiye özel, saatlerini de siz ayarlayabiliyorsunuz.
  9. Eğer aracınızla yolculuk ediyorsanız ve trafikten çekiniyorsanız, aracınızı parkedip metro, metrobüs gibi toplu taşım araçlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  10. İster Arap olun, ister Avrupalı, Amerikalı ya da Uzakdoğulu… Şişli, Taksim ve Mecidiyeköy’den merkezdeki kurslara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
Scroll to Top