HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Sınavlara Hazırlık Programı İçin Yabancı Dil

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

Bu Sınavların Faydaları Nelerdir?

TOEFL-IBT,TOEIC,PROFICIENCY..YDS,KET/PET,TEST-DAF…

Gerek ülkemizde gerek dünya çapında gerçekleştirilen sınavlarda okul ve iş yaşantılarını etkileyen,bireyler için önemi büyük sınavlardır. Peki başarılı olmanın sırrı nedir?

Güzel bir sınav puanına sahip olmak sizleri diğer rakiplerinizden ayırt etmede önemli bir adımdır. Meslek dallarının farklılığından doğan sektörel değişimlerde sizi sınavların puan tablosu yükselişinizde ortak bir noktaya vardıracaktır.Ve böylelikle başarınızın beraberinde sizlerde nitelikli birer eleman olacak veya kariyerinizdeki yükselişinizde büyük adımlarda devam edeceksiniz. Örneğin YDS için .”70 ve üzeri puan alan kamu kurumu çalışanları ve memurlar aldıkları puan seviyelerine göre dil tazminatı alırlar.” Bunun için sınava gereken önemin verilmesi ve sistemli bir şekilde takip edilerek üstüne düşülmesi gerekilir.Kpss-A bölümünden sınava giren adayların birçok puan türünün hesaplanması,üniversitedeki araştırma görevliliği,yükseklisans,doktora ve öğretim elemanı olmak için de YDS sınavına girilmesi gereklidir.Bunun yanı sıra tıp fakültesi için de YDS dil puanı geçerlilik hakkına sahiptir.

Ve bunun gibi daha birçok diğer sınavlarda aldığınız puanlamalar genelleme olarak sizlere büyük faydaları olacaktır.

Peki Sınavlarda Nasıl Başarılı Olunur ?

Toefl-ıbt nin 2 yıl,yds nin 5 yıl gibi geçerliliklerini koruyan sınavlarda başarılı olmak için herşeyden önce zaman ayırarak sistemli bir şekilde çalışma düzeni oluşturulması gerekir.Bunun yanısıra ingilizcenin yeterliliği de önemlidir.Bu yüzden hem zaman sıkıntısına çare olacak hemde yabancı dil bilginizi üst seviyelere çıkartıcak bir şekilde programınızı hazırlamanız size büyük derecede fayda sağlayacaktır.Böylece kendi öğrenme hızınızda,kendi hazırlayacağınız ders saatleri ile programında vakit kaybetmeden birebir eğitimle kolay yabancı dil öğrenmeye başlayabilirsiniz. Bu sınavlara hazırlanırken sadece gramer yapısını teorik olarak bilmek tabiki yetmez. Yabancı dili bilmek o dili konuşanları anlayabilmek,duyduklarımızı doğru şekilde telafuz edebilmektir.

Böylece sizlere birebir eğitimle birlikte türk ve yabancı hocalarla süreklilik ve tekrarlılık çerçevesinde SDM Dil Okulu olarak başarılı olmanız hususunda garanti veriyoruz.

Scroll to Top