HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

SDM İLE BİR ADIM ÖNDESİNİZ

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

SDM İLE BİR ADIM ÖNDESİNİZ

Bir dil bir insan, iki dil iki insan diye dilimizde son derece anlamlı bir söz vardır. Gerçekten, giderek küreselleşen dünyamızda, sadece tek bir dili konuşmak kesinlikle yeterli gelmemektedir. Hatta yaygın olan İngilizce nin yanında, mutlaka başka dilleri konuşabilmek de önem taşımaktadır. Özellikle İtalyanca gibi popüler ve dikkat çeken dilleri öğrenebilirsiniz. Peki en başarılı İtalyalca kursunu nereden bulabilirsiniz. Yapılan istatistiklere göre SDM Language School alanında en başarılı kurs olarak göterilmiştir.

1994 yılından bu yana hizmet sunan SDM Dil Kursu İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Yunanca ve ülkemizde yaşayan yabancılar için Türkçe dil kursları vermektedir. Hem kurumsaleğitim bazında, hem de eğitmen ve öğrenci olarak birebir eğitim anlamında kalıcı ve etkili dil eğitimi sunulmaktadır. Giderek dikkat çeken İtalyanca yı öğrenmek için de başarılı dil okulunu tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlarla, kaliteli eğitmenler sayesinde zaman kaybı yaşamadan bu dili başarılı şekilde öğrenebilirsiniz.

Detaylı bilgi için www.sdm.com.tr adresinden yararlanabilirsiniz. İtalyanca online ders almak için de kurumdan faydalanabilirsiniz. Kayıt sırasında kursiyerler özel şekilde hazırlanan İtalyanca seviye tespit sınavına tabi tutulmaktadır. Bu şekilde, her kursiyerin olması gereken sınıf ve çalışma takvimi belirlenmektedir. Hem gündelik konuşma, hem de iş için İtalyanca kurslarından yararlanabilirsiniz.

Scroll to Top