HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

SDM DİL KURSUNDA İSPANYOLCA EĞİTİMİ

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

SDM DİL KURSUNDA İSPANYOLCA EĞİTİMİ

SDM Dil Kursu olarak kapsamlı şekilde dil kursları vermekteyiz. İstanbul İlinde dil eğitimi alanında başarıyla öne çıkan ve bugüne kadar birçok kursiyere mükemmel şekilde dil eğitimi veren bir kurumuz. Uygun fiyatlarımız da para kazanmaktan önce, eğitimin ve öğrencilerimizin memnuniyetinin bizim için ön planda olmasını kanıtlamaktadır. Kursiyerlerimiz için, bireysel eğitimler anlamında, az kişilik sınıflarda, tüm öğrencilerin derse katılımını sağlayan, görsel ve işitsel elemanların kullanıldığı, dile ve dil eğitimine hakim eğitmenlerin eşliğinde dersler verilmektedir.

SDM Dil Kursu Okulumuzda, bireysel eğitimin yanında, kurumsal eğitimler, çocuklar için özel kurslar, temel dil eğitim programları, sınavlar için hazırlık programları, özel amaçlı programlar uygulanmaktadır. İspanyolca öğrenmek isteyenler için de İstanbul da en iyi eğitimi okulumuzda verdiğimizi belirtelim. İspanyolca kursu fiyatları, kurs takvimi, özel kampanyalarımıza göz atmak için www.sdm.com.tr adresimize, internet sitemize göz atabilirsiniz. Sitemizde çalışmalarımız hakkında detaylı bilgileri bulacaksınız.

İspanyolca kursu İstanbul ve çevresinde, en detaylı ve kaliteli şekilde dil okulumuzda verilmektedir. Bugüne kadar mezun olan kursiyerlerimizin aldığı eğitim ve dili ana dili gibi konuşmaları en önemli referansımızdır. En iyi İspanyolca kursu olarak, detaylı ve kalıcı eğitimimiz, uygun fiyatlarımız ile her zaman yanınızdayız. Eğitmenlerimiz alanında eğitimli ve sertifikalıdır. Kayıt sırasında öğrencilerimiz özel bir seviye tespit sınavından geçerek her öğrencimiz seviyesine uygun sınıfa yerleştirilmektedir. Uzman çalışmalarımızdan son derece memnun kalacaksınız.

Scroll to Top