HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

SDM DİL KURSUMUZ VE İSPANYOLCA EĞİTİMİ

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

SDM DİL KURSUMUZ VE İSPANYOLCA EĞİTİMİ

SDM Dil kursumuz ile yabancı dilleri ana diliniz gibi öğrenebilirsiniz. İngilizce, Almanca, Arapça, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Çince gibi çok farklı dilleri akıcı şekilde öğrenmek için tek adresiniz kursumuz olmalıdır. Özellikle İspanyolca son yıllarda en popüler dillerden biri haline geldi. Bu dili öğrenerek iş alanında da bir adım öne çıkabilirsiniz. SDM Dil okulumuzda hem bireysel, hem de kurumsal dersleri bulabilirsiniz. Özel derslerimizden de yararlanabilirsiniz. İspanyolca özel ders ücretleri hakkında bilgi almak için sitemiz www.sdm.com.tr adresinden veya telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

İspanyolca özel ders Beşiktaş ve İspanyolca özel ders Taksim gibi seçeneklerimiz, size en yakın noktalardan ders almanızı sağlayacaktır. Uygun ücretler ve seçkin eğitmenler ile dili mükemmel şekilde kavrayacaksınız. Öte yandan, İspanyol eğitmenlerden özel ders de alabilirsiniz. Okulumuzda hem Türk, hem de yabancı eğitmenlerimiz bulunmaktadır. Eğitmen kadromuzun son derece seçkin olduğunu belirtelim. İş alanınıza göre gramer ve kelime bilgilerini de kişiye özel şekilde öğrenebilirsiniz.

Sitemizde kurslarımızın özellikleri, eğitim özelliklerimiz ve kurs ücretleri gibi bilgileri de alabilirsiniz. Öte yandan, eğitim özelliklerimizin de kalitesinden bahsetmek isteriz. Sınıflarımız az kişilik ve inter aktif eğitim ile gerçekleşmektedir. Bu nedenle, hem özel derslerde, hem de sınıf eğitimlerinde öğrencilerimiz son derece başarılı olmaktadır. Bugüne kadar birçok kursiyerimize ana dili gibi yabancı dilleri konuşma becerisini kazandırmış bulunmaktayız. Sizleri de bekliyoruz.

Scroll to Top