RUSÇA ÖZEL DERS KURSLARI

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

RUSÇA ÖZEL DERS KURSLARI

Rusça Hint- Avrupa dil ailesinin Slav diller grubuna aittir. 33 harften oluşan Kiril alfabesi kullanılır. Rusçanın dil yapısında en önemli noktalar vurgular ve çekimlerdir. Vurgular kelimenin anlamını değiştirmesi ile beraber kuralsızdır. Dolayısı ile ezberlenmesi gerekir. Yakın komşumuz olan ve dünyada da söz hakkına sahip olan Rusya’nın ülkemizde önemi ve etkisi yadsınamaz. Özellikle ülkemizde tekstil ve turizm sektöründeki Rus pazarının yeri büyüktür. Ayrıca Rusya da faaliyet gösteren Türk inşaat hukuk danışma ve farklı ticari firmaların hızla gelişmekte ve artmakta olduğu gözlenmektedir. Bu dili bilmek birçok fırsat kapısını aralayacaktır. Bunun için bu dili öğrenmek bizim adımıza oldukça yararlı olacaktır. Yabancı dil kurslarına katılarak kendimizi geliştirmemiz önemlidir. Rusça özel ders ücretleri en uygun fiyatlarla sizler için detaylandırılmış saat ücretleriyle sitemizde yer almaktadır.

Rusça özel ders kurslarımız Beşiktaş şubemizde de mevcuttur. Rusça dil eğitiminde başlangıç seviyesinden yüksek seviyelere kadar Türk yabancı öğretmenleri ile özellikle birebir Rusça veya 2-4 kişilik mini gruplar halinde eğitim vermektedir. Özel Rusça derslerimizde öğrenci odaklı eğitim sistemi uygulanmaktadır. Sistemin doğru çalışması için öğrencinin eğitim iş özel hayat durumu ve yoğunluğu etüt edilerek en uygun program belirlenmektedir.

Rusça özel ders taksim şubemizde de mevcuttur. Rusça özel ders eğitimlerimiz sadece kişiye özel program ve materyaller belirlenerek uygulanmaktadır. http://www.sdm.com.tr/rusca-kursu sitemizi ziyaret ederek daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

}
Scroll to Top
HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI