HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Rusça özel ders Beşiktaş’

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

YABANCI DİL ÖĞRENMEK ARTIK SORUN OLMAKTAN ÇIKIYOR


Bugüne kadar ki eğitim hayatınızı düşündüğünüz zaman uzun yıllar yabancı dil eğitimi almışsınızdır. Ancak bu eğitimi alan kişilerin çoğu dili öğrenemediler. Bunun en büyük nedeni ise yanlış eğitim sistemi uygulanmasıdır. Bunun sonucunda o kadar saat süren ders hep boşa gitmiş ve zaman kaybından başka bir şeye neden olmamıştır. Hal böyle olunca da insanlar yeni bir dil öğrenmek istediklerinde içlerinde bir kuşku oluşmakta ve öğrenemeyeceklerini düşünmektedir. Ancak yanılıyorlar. Çünkü kurumumuza gelip dil öğrenmeme gibi bir ihtimaliniz yoktur. Kurumumuz size dil öğretmek için yeni sistemler kullanmakta ve sürekli olarak kendini geliştirmektedir. https://sdm.com.tr/ sitemize girerek sizde kurumumuz hakkında bilgi alabilir ve eğitim sistemlerini öğrenebilirsiniz.
Sitemizde hem kurumun geçmişiyle, öğretmenleriyle ve sistemle alakalı tüm bilgiler bulunmaktadır.

Eğer aklınıza takılan bir soru işareti oluşursa da sitemiz üzerinden form doldurup sorularınızı yöneltebilirsiniz. Sizinle en kısa sürede iletişime geçerek sorularınıza cevap alabilirsiniz. Herkesin öğrenme sistemi, seviyesi, teknikleri farklı olduğu için kurumumuzda bunları göz önünde bulundurarak size birebir ders alma imkanı sunmaktadır. Size bu kadar ayrıcalık sunduğu için fiyatların oldukça yüksek olduğunu düşünmeyin. Rusça özel ders ücretleri oldukça makul seviyededir.
Rusça özel ders Beşiktaş’ a gittiğiniz zamanda bunu hemen fark edeceksiniz. İstediğiniz takdirde sitemize gelip tüm bilgileri öğrenebilir ve hatta seviyenizi göreceğiniz bir sınavda yapabilirsiniz. Kurumumuz sayesinde artık sizde sorun yaşamadan yabancı dil öğrenebileceksiniz.

Scroll to Top