HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Rusça Öğremek İstiyorum Ne Yapmalıyım ?

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

Rusça Öğremek İstiyorum Ne Yapmalıyım ?

Daha kolay iş bulma imkanına sahip olmak ve dahada ötesi kendimizi geliştirmek için rusçanın şart olduğu günümüzde buna imkan sağlayan yerler hızla artmaktadır.Önemli olan bunu sağlayabilmek için doğru yeri nasıl seçebiliriz.Gelin buna birlikte karar verelim..

Ruşça Öğrenmek İstiyorum.Ama Nasıl ?

Her dil öğrenmenin zorluğu olduğu gibi bu dilinde kendine has özel olduğu durumlar tabiki de var. Mesela en basitinden alfabesinin alışkın olduğumuz bir düzeyden daha farklı oluşu bizleri zor olduğu kanaatine sürüklemektedir.Bunun yanısıra gramer yapısındaki değişiklikler herkesi kendi anadiliyle ister istemez kıyaslayarak,birey bu durumu biraz tırmanışlı bir süreçmiş gibi gözünde büyütebilir.Aslında aksine “Öğrenildikçe hiçbirşeyin zorluğu yoktur!”. Bu mantıktan yola çıkarsak aslında sadece Rusçayı değil diğer 2. ve 3. dilleride öğrenme deneyimini daha rahat ve daha kolay yaşayacaksınız.Bu korkunun atılarak derslere başlanması aslında bakılacak olursa en büyük adımlardan biri.Diğerlerinden birtanesi ise Rusça dili öğrenmek için verilen özen ve ilgidir.Gerekli bir zaman ayırılması ve sistematik ders çalışma temposu uygulanmalıdır.Ama bu gerek çalışan bireyler için gerekse okulu olan küçükten büyüğe öğrencilerimiz için zaman gerçekten büyük bir sıkıntı.Nihayetinde zaman problemi aşıldığında Rusçanın gerçek manada gerekli aksan ve telafuzlarıyla öğrenilmesi ise bir diğer soru işareti.. Bizlerde bu soru işaretlerinizi kafanızdan kaldırarak sizlere profesyonel bir şekilde çözüm sunuyoruz.

Nasıl mı ?

Bir hayal edin.Kursun belirlediği saatlere bağlı kalmaksızın kendinizin ayarladığı bir ders programıyla dil öğreniminize başlıyorsunuz.Böylece size uymayan ders saatleri bahanelerinden kurtularak dersleri kaçırmadan hızlı bir şekilde ilerliyorsunuz.Bu sayede konulara da kaldığınız yerden devam ediyorsunuz.Yani kısacası diğer grup sınıf ortamındaki kurslarda onların kaldığı seviyeden devam etmek zorunda kalmıyorsunuz.Siz konularınızda neredeyseniz ordan devam ederek konu kaçırma derdine son verip, parmak kaldırmadan,öğretmeni yanınıza çağırmayı beklemeden alınan birebir eğitimle öğreniminiz daha sağlam bir hale gelecektir.Bu sayede ders saati boyunca eğitmeniniz sadece sizinle ilgilenecek,sorularınıza siz beklemeden cevaplayarak sizi daha verimli hale getirecektir.

Scroll to Top