HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

RUSÇA KURS TAVSİYE

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

RUSÇA KURS TAVSİYE

Günlerdir hatta belki aylardır internet üzerinden sürekli Rusça öğrenmeye çalışıyorsunuz ancak bir türlü başarılı olamadınız mı? Onlarca kuruma başvurdunuz ancak sonuç yalnızca para ve zaman kaybı mı oldu? İşte sizler için buradayız. Ve emin olun ki sonunda doğru yerdesiniz.

Rusçanın sizler için ve dünya için ne kadar önemli ve gerekli bir dil olduğunun farkındayız ve işleriniz için de ne kadar vazgeçilmez bir ekstra olduğunu elbette biliyoruz. Dil farklı bir alfabeden ve sembollerden oluştuğu için büyük ihtimalle size çok yabancı gelmiş olmalı ama korkmayın. Çünkü artık sizlere usanmadan, kolayca ve temelden öğretmek için can atan bir Rus öğretmen dil ekibimiz var! Hemen siz de https://sdm.com.tr olan kurumumuzun internet sayfasını ziyaret edin, gerekli Ön Kayıt Formu Bilgilerinizi doldurun ve bizlere ulaştırın. Sizlere elimizden gelen en kısa süre içinde geri dönüş yaptığımızı söyleyebiliriz. Peki nedir Ön Kayıt Formu? Çok kolay, yalnızca adınızı soyadınızı size ulaşabileceğimiz bir telefon ve e-posta adresinden oluşan bölümdür. İstenenleri göndererek sizlere biz ulaşıyoruz. “Konuşarak Öğrenme” metodu ile sizler için en kolay ve en zevkli şekilde dil öğrenmeyi basit bir hale getiriyoruz. Uygun fiyatlarımız ile de sizleri mutlu edebileceğimizin garantisini vermekteyiz. Paranızın karşılığını Rusçayı bir Rus kadar iyi öğrenerek alacağınızdan şüpheniz olmasın.

Siz isteyin! Dil bizim işimiz.

Scroll to Top