PRATİK İTALYANCA KURSU

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

 PRATİK İTALYANCA KURSU

Pratik İtalyanca öğrenebilmek için tam deneyimli kişilerle çalışmanız size yardımcı olacaktır. İtalyanca dil eğitiminde başlangıç seviyesinden yüksek seviyelere kadar Türk ve yabancı öğretmenleri ile özellikle birebir İtalyanca veya 2-4 kişilik mini gruplar halinde eğitim vermektedir. Özel İtalyanca derslerimiz de öğrenci odaklı eğitim sistemi uygulanmaktadır. Sistemin doğru çalışması için öğrencinin eğitim iş özel hayat durumu ve yoğunluğu etüt edilerek en uygun program belirlenmektedir. Özel ders öğrenim süresini hem kısaltmakta hem de daha verimli hale getirmektedir. Bunun için son yıllarda oldukça önem kazanan özel dil kursları hizmet için sizleri en iyi seviyelere getirmek için vardır.  Zamanlamaları ayarlayarak kısa sürede en hızlı şekilde dil öğreniminizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Hızlı İtalyanca öğrenmek sandığınız kadar da zor bir durum değildir. Planlı programlı çalışarak ve zamanlamayı iyi ayarlayarak iyi seviyelere gelebilirsiniz. İtalyanca özel ders eğitimlerimiz sadece kişiye özel program ve materyaller belirlenerek uygulanmaktadır. Teknolojik donanımı tam konforlu dersliklerimizde özellikle görsel ve işitsel materyaller öne çıkmaktadır.

İtalyanca konuşma kursu programlarımız en az haftada 3 saatlik eğitimlerden başlamaktadır. Sizin için en uygun olacak haftalık saat yoğunluğu eğitim uzmanlarımız ile yapılan görüşme sırasında belirlenmektedir. http://www.sdm.com.tr//  Sitemizi ziyaret ederek hem kendinizi deneme testi yaparak daha detaylı bilgiye sahip olabilir ve sizler adına hazırlanmış kurslarımızdan en uygun şekilde yararlanabilirsiniz.

Scroll to Top
Scroll to Top