Özel Fransızca kursu

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

 

Fransızca ya da yeni bir dil öğrenmenin pek çok yararı vardır. Elbette bunların başında mesleki ve akademik kariyerinize katkısı gelmektedir. Peki, yeni bir dili öğrenmek için neye ya da nelere ihtiyacınız var? Ya da şöyle soralım; ihtiyacınız olan ilk şey nedir? Motivasyon, iyi bir program, size uygun bir çalışma sistemi… Aslında hepsi! Özel Fransızca kursu, dünyanın en romantik dili olan Fransızcayı öğrenmeniz için harika bir başlangıç sunuyor.

 

Dil öğrenmenin püf noktası: Motivasyon ve düzenli çalışma

 

Yeni bir dil öğrenmenin birçok yöntemi olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Özel Fransızca kursu, bu yöntemler arasında en başarılı olanlarından biridir. Ancak bununla birlikte bu başarıyı elde etmek için yapmanız gereken bazı şeyler de vardır ki bunlardan ilki motivasyonunuzu yüksek tutmaktır. Şurası bir gerçek ki, Fransızca ya da yeni bir dil öğrenmek asla düşündüğümüz kadar çabuk gerçekleşmeyecektir. Üstelik dil öğrenme süreci boyunca karşılaşacağınız bazı problemler de olabilir. Örneğin iş ya da ders yoğunluğunuz dolayısıyla Fransızcaya istediğiniz kadar zaman ayırmayabilirsiniz. Bu da motivasyonuzu etkileyebilir… Aslında çok normal… Özel Fransızca kursu, bu tür süreçleri yaşamanıza engel olmak için programlanmıştır. Size uygun esnek ders saatlerini, iş ya da okul yoğunluğuna göre ayarlayabilir, böylece çalışmalarınızı aksatmamış olursunuz.

 

Fransızca öğrenme sürecinizi etkileyen ikinci unsur ise program ya da diğer bir deyişle düzenli çalışma disiplinidir.  Yeni bir dil öğrenmede sizi başarıya götürecek olan yegane unsurlardan biri de düzenli çalışma programıdır. Özel Fransızca kursu, ana dili Fransızca olan eğitmeniniz, seviyenize uygun pratik ve alıştırmalarla düzenli bir şekilde eğitim almanızı sağlar. Böylece bir yandan dil bilginiz artarken diğer yandan sistemli bir çalışma programına sahip olursunuz.

 

Dil öğrenmenin en kritik noktalarından biri de doğru cümle kuramama korkusudur. Oysa yanlış cümleler kurmak, öğrenme aşamasında atılan en büyük adımlardır. Doğru cümle kurmayı ancak yanlış cümleler kurarak öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte hiç kimse bir Fransızca öğrencisinde tamamen doğru cümlelerle konuşmasını beklemez hatta bu konuda size gönüllü olarak yardımcı olurlar. Özel Fransızca kursu da bu tür bir yapı üzerine kurulmuştur. Kursa başladığınız günden derslerin biteceği tarihe kadar sürekli Fransızca konuşur ve dilinizi geliştirirsiniz. Özel bir telaffuzu olan Fransızcanın bu zorluğunu aşmak için yine en büyük yardımcınız öğretmeniniz olacaktır.

 

Birebir eğitim program kapsamında gerçekleşen özel Fransızca kursu hakkında eğitim danışmanlarımızı arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

 

 

}
Scroll to Top
HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI