HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

ÖZEL DERSLERLE İSPANYOLCA KURSUMUZ

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

ÖZEL DERSLERLE İSPANYOLCA KURSUMUZ

İspanyolca dilini öğrenmek istiyorsanız ve İstanbul da yaşamakta iseniz, bu dili en özel şekilde öğrenebileceğiniz kurumun SDM Language School, SDM dil okullarını olduğunu bilmeniz gerekir. Eğitim kurumlarımızda, İngilizce, İtalyanca, Almanca, Fransızca, İspanyolca ve Çince gibi birçok dilin eğitimi ile yabancılara Türkçe dil eğitimi verilmektedir. Kurumumuzda en modern tekniklerle kalıcı bir dil eğitimi uygulanmaktadır. Bireysel eğitim, kurumsal eğitim, çocuklar için dil eğitimi, temel yabancı dil kursları, özel amaçlı eğitim programları ve sınavlara hazırlık özel programları uygulanmaktadır.

İspanyolca için dil kursuna yazılmadan önce kurumumuz tarafından sizinle görüşmeler yapılmaktadır ve ardından size özel bir seviye tespit sınavı uygulanmaktadır. Buna göre sonuç belirli olduktan sonra uygun sınıfa alınmaktasınız. Sınıf ortamında eğitim almak istiyorsanız, buna göre 2 ve 4 kişi arasında sayıda değişen sınıflarımızdan yararlanabilirsiniz. Öte yandan, özel ders sistemimiz de bulunmaktadır. Özel derslerimizde bireysel ders alabilirsiniz. Eğitmen ve öğrenci bir arada olmaktadır. İspanyolca özel ders Ulus ve İspanyolca özel ders Etiler seçeneklerimiz gibi özel kurslarımızdan seçimler yapabilirsiniz.

https://sdm.com.tr/ linkimizden sitemizden de bilgi alabilirsiniz. Sizlere detaylı bir site hazırladık ve 7/24 sitemizden yararlanabilirsiniz. Seçkin eğitmen kadromuz ve bilimsel methodlarımız ile dil eğitimini mükemmel bir kalitede sizlere vermekteyiz.

Scroll to Top