HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

ONLİNE ARAPÇA KURSLARI

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

ONLİNE ARAPÇA KURSLARI

Arapça online ders almanız her yerde hemen ulaşabileceğiniz bir avantajdır. Fırsatınız olmasa da işiniz çıksa da bulunduğunuz her yerden ulaşabileceğiniz online derslerle dil öğreniminize önemli katkıda bulunursunuz. Arapça dil eğitiminde başlangıç seviyesinden yüksek seviyelere kadar Türk ve yabancı öğrenmeleri ile özellikle birebir Arapça veya 2-4 kişilik mini gruplar halinde eğitim vermektedir.

Arapça seviye tespit sınavını sitemizden yaparak Arapça konusunda ne durumda olduğunuzu öğrenebilir ve ona göre de derslere başlaya bilirsiniz. Özel Arapça derslerimizde öğrenci odaklı eğitim sistemi uygulanmaktadır. Sistemin doğru çalışması için öğrencinin eğitim iş özel hayat durumu ve yoğunluğu etüt edilerek en uygun program belirlenmektedir. Arapça özel ders eğitimlerimiz sadece kişiye özel program ve materyaller belirlenerek uygulanmaktadır. Teknolojik donanımı tam konforlu dersliklerimizde özellikle görsel ve işitsel materyaller öne çıkmaktadır. Programlarımız en az hafta da üç saatlik eğitimlerden başlamaktadır. Sizin için en uygun olacak haftalık saat yoğunluğu eğitim uzmanlarımız ile yapılan görüşme sırasında belirlenmektedir. Bizlere sitemizden ulaşarak istediğiniz programı alabilir ve iş hayatınızda kolaylıklar sağlaya bilirsiniz.

İş için Arapça ya gitmek olsun gerek iş hayatınızın her yerinde Arapça öğrenmek oldukça gerekli olacaktır. Her zaman en iyi şekilde işlerin üstesinden gelebilmek ve müşterilerle iyi bir iletişime sahip olmak adına Arapça bilmeniz şart oldu demektir. https://sdm.com.tr// sitesinden detaylı bilgiler alarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Scroll to Top