HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Kurs İngilizce

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

 

İngilizcenizin gelişmesi için 4 gizli güce sahip olduğunuzu biliyor musunuz? Konuşma, yazma, dinleme, okuma ve tabii tüm bunları takip eden pratikler… Yeni bir dil öğrenmenin uzun bir süreç olduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak bu süreci kısaltmak ya da çok daha verimli bir şekilde geçirmek için sahip olduğumuz bazı ipuçları da var. Konuşma, yazma, dinleme ve okuma pratikleri bunlardan sadece birkaçı… Kurs İngilizce ile tüm bu yeteneklerinizi çok daha hızlı bir şekilde geliştirebilir ve dil bilginizi en üst seviyeye çıkartabilirsiniz.

 

Do you want to hear a secret?

 

İngilizce hakkında bir sırrı öğrenmek ister misiniz? Hatta 4 sırrı! Eğer cevabınız “Evet!” ise, işte dil öğrenmenin dört sırrı: Speaking, writing, listening and reading. Akıcı bir İngilizceye sahip olmak istiyorsanız, bu dört beceriye kesinlikle ihtiyacınız var demektir. Ve tabii bu yetenekleriniz geliştirmek için de kurs İngilizce eğitimine… Öyleyse, önce dört yeteneğin üzerinde duralım.

 

 

Reading

İngilizce Reading yapmak, dil bilginizi geliştirecek, kelime dağarcığınızı genişletecek ve bilginizi artıracaktır.

 

Writing

İngilizce Writing yapmak, kelime ve dil bilginizi geliştirecek ve böylece kısa cümlelerle başlayarak gittikçe daha uzun ve karmaşık cümleler yazabileceksiniz.

 

Speaking

İngilizce Speaking yapmak, yabancılarla konuşurken kendinize çok daha fazla güvenmenizi sağlayacaktır. Böylelikle çok daha uzun cümleler kurarak konuşabilir ve iletişiminizi artırabilirsiniz.

 

Listening

İngilizce Listening yapmak, duyduklarınızı çok daha hızlı ve doğru anlamanıza yardımcı olacaktır.

 

İngilizcenizi ilerletmek istiyorsanız, tüm bu pratikleri düzenli bir kurs İngilizce ile geliştirebilir, ana dili İngilizce olan öğretmeninizle konuşarak eğitiminizi daha verimli bir şekilde sürdürebilirsiniz.  Az önce de söz ettiğimiz gibi akıcı bir İngilizceye sahip olmak aslında sizin elinizdedir. Bunun gerçek sırrı, kurs İngilizce eğitimi süresince çok çalışmak ve özellikle egzersizler üzerinde durmak ve kelime bilginizi geliştirmektir. Şurası bir gerçek ki, akıcı İngilizce konuşmak için gramer kuralları tek başına yeterli olmayacaktır. Diğer bir deyişle, dinleme becerileriniz düşükse, uzun ve kesintisiniz diyalogları sürdürmek oldukça zor olacaktır. Bu durumda kurs İngilizce, tüm bu becerilerinizin birebir İngilizce dersi ile geliştirilmesi için oldukça ideal bir çalışma yöntemidir. Kurs süresi boyunca seviyenizi uygun bir şekilde sadece İngilizce konuşacak, dinleyecek ve cevap vereceksiniz. Unutmayın ki, bir dili öğrenmenin en hızlı yolu zayıf yönlerinize odaklanmak ve güçlü yanlarınızı geliştirmektir.

 

Kurs İngilizce için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilir ve istediğiniz zaman, seviyeniz uygun İngilizce eğitimlerinize başlayabilirsiniz.

 

 

Scroll to Top