HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Konuşarak İngilizce Öğrenmek İçin Ne Yapmalıyım?

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

İngilizce, dünya genelinde yaklaşık 1.8 milyar insanın kullandığı evrensel bir dildir.

SDM Language School olarak İngilizce eğitiminde temel hedefimiz, öğrencilerimizin anlama, yazma, okuma ve konuşma pratiklerini eş zamanlı şekilde gerçekleştirmesidir.

İlk aşamada, seviye tespiti yapılıp eğitim programı çıkartılmaktadır. Kişinin İngilizce bilgi seviyesine göre bir eğitim planı oluşturulduktan sonra dersler başlamaktadır.

İngilizce kursu kurumumuzda bire bir olarak yapılmaktadır. Bire bir dersler, eğitim kalitesinin yükselmesi ve program esnekliği avantajı ile öğrencilerin yaşam düzenlerini bozmadan verimli bir eğitim almasını sağlar.

Eğitimde kalite standartlarımızı korumak açısından kurumumuzun öğretmen kadrosu alanında uzman isimlerden oluşmaktadır. Tüm öğretmenlerimiz, pedagojik formasyon sahibi, Türk ya da yabancı kökenli kişilerdir.

“Öğrenci Odaklı Eğitim” anlayışı çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz dersler, uluslararası arenada kabul gören metotlar ışığında devam etmektedir. Dersler, bire bir olarak yapıldığı için her öğrenci kendi yaşam koşulları çerçevesinde uygun saatleri belirleyip, rahat ve etkili bir eğitim dönemi yaşamaktadır.

SDM’de İngilizce eğitimlerinin temelini “Konuşarak Öğrenme” uygulaması oluşturmaktadır. Ders sırasında gramer eğitimleri uçtan uca yapılırken, tüm konular İngilizce konuşma pratikleriyle eşliğinde işlenir.

Derslere başlamadan önce öğrenciyle doğru iletişim kurularak, işitsel, görsel ya da yazılı öğrenim tekniklerinden hangisine yatkın olduğu belirlenir. Dersliklerimiz de öğrencinin adaptasyonunu maksimum seviyeye ulaştırmak üzere nezih ve teknolojik özelliklerle donatılmıştır.

SDM’de çocuklar da yetişkinler de butik bir anlayışla kişiye özel olarak uygulanan eğitim yöntemleriyle öğrenim görürler. Eğitimler, kişiye özel testler ve materyallerle desteklenir.

Sınavlara hazırlık ingilizcesi, İş İngilizcesi ya da Genel İngilizce öğrenimi gibi farklı nedenlerle eğitim almak isteyen kursiyerler için amaca özel ders içerikleri sunulmaktadır. Ders sürecinizde aklınıza takılacak her türlü konu ve eğitimde kaydettiğiniz aşamalar “Eğitim Planlama Departmanı” tarafından takip edilmektedir. Aylık olarak sunulan raporlar eğitim başarısını gözler önüne sermektedir. Eğitim danışmanlarımız ise her öğrenciye rehberlik hizmeti sunmaktadır.

Scroll to Top