HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Kaliteli İtalyanca Kursu

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

MÜKEMMEL BİR İTALYANCA EĞİTİMİ İÇİN TIKLAYIN

Dil okulumuzda çok özel ve başarılı programlarımızla kursiyerlerimize her seviyede, akıcı ve kalıcı bir dil eğitimi vermekteyiz. Dil okulumuz SDM Lnaguage School 1994 yılından bu yanan birçok kişinin, her yaştan kursiyerin dil öğrenmesi için emek harcamaktadır. İtalyanca öğrenmek isteyen adaylarımız da her zaman kurumumuzdan yardım alabilirler. İstanbul da çeşitli ilçelerimizde dil eğitimi imkanları sizlere sunmaktayız. İtalyanca özel ders Mecidiyeköy, İtalyanca özel ders Taksim ve İtalyanca özel ders Şişli şubelerimizden, seçeneklerimizden de derslerinizi alabilirsiniz. Hem kalitemiz, hem ödeme seçeneklerimiz ile avantajlarımız bitmez. Kampanyalarımız da öğrencilerimizi her zaman memnun etmektedir.

Özel ders uygulamalarınızda, kişiye özel, sizin çalışma saatleriniz ve eğitmenlerimizin durumuna göre ayarlama yapılmaktadır. Uzman pedagogların yardımı ile öğrencilerimizin analizleri yapılarak, anlama hızları, kapasiteleri ve süreçleri değerlendirilmektedir. Sınıf uygulamamız da neredeyse özel ders kalitesindedir. Sınıfılarımız az kişi ile en fazla 4 kişi ile oluşturulmaktadır. Öğretme tekniklerimiz de sizin her anlamda derse katılmanızı sağlayacak özelliklerdedir. Sınıf sistemnde, haftalık ders seçenekleri olarak, hafta içi çalışanların ve öğrencilerin farklı programlarına göre, sabah, öğle ve akşam programlarımız bulunmaktadır. Cumartesi ve pazar hafta sonu uygulamaları da seçilebilir.

Kurumumuz hakkında merak ettiklerinizi sitemizden alabilirsiniz. Sizin için detaylı bir site hazırladık. https://sdm.com.tr/ linkimizden hemen ulaşabilirsiniz. Sorularınız ve görüşleriniz için destek hattı ve iletişim numaralarımız da hazır.

Scroll to Top